ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sana

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig panorama, tal van luxe voorzieningen inbegrepen bij de prijs. Denk aan een dakterras met zwembad en jacuzzi en een heerlijk ontbijt om de dag goed te beginnen. De ideale plek om te ontspannen na een lange autorit of reis!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Fantastisch hotel op een steenworp afstand van de zee, met een gezellige boulevard om de hoek.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een toplocatie aan het strand. Wij verbleven op de vierde verdieping en genoten van een schitterend uitzicht op de baai. De ruime bedden waren heerlijk comfortabel en vanuit de kamer kon je het rustgevende geluid van de golven op de achtergrond horen. Het ontbijt was voortreffelijk en je kon zelfs buiten op de rustige promenade ontbijten. Een absolute aanrader voor een ontspannen verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel verdient absoluut geen vier sterren. De kamers zijn verouderd en laten te wensen over: in de eerste kamer was het tapijt vies en had de badkamer problemen met de verlichting. Na een andere kamer gekregen te hebben, waren de problemen niet veel beter: de stop in het bad was kapot, evenals de zeepdispenser enzovoort. De verhouding tussen prijs en kwaliteit is ver te zoeken. Ik zal dit hotel zeker niet aanraden aan anderen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De accommodatie was enorm gastvrij, de kamers waren schoon en netjes ingericht met comfortabele bedden. De ligging aan zee was adembenemend. Het ontbijt was overheerlijk en uitgebreid, en ook het diner was voortreffelijk. Het dakterras met zwembad was een fijne toevoeging aan het geheel.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl