ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Casa Wladival

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wij hebben een fantastisch weekend doorgebracht in Reinado Dom Dinis. De gastvrijheid van Marta, João en Mariana was buitengewoon hartelijk! Zij deelden de rijke geschiedenis van Dornes met ons. Reinado Dom Dinis is een prachtig project dat je het gevoel geeft dat je in de tijd van de Orde van de Tempeliers bent beland! We zullen zeker snel terugkeren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een betoverend weekend in het rijk van Koning Dinis.... Bij onze aankomst werden we verwelkomd door de gastheren João en Marta, die ons snel thuis lieten voelen. De hele omgeving neemt je mee naar een historische plek, van koningen en Tempeliersverhalen (Dornes is immers gebouwd door de Tempeliers om een verdedigingslijn langs de rivier de Taag te waarborgen, via de rivier de Zêzere). Het pand wordt omringd door de Zêzere, waar altijd de mogelijkheid is voor boottochten of andere wateractiviteiten. In een omgeving die je terug in de tijd brengt, ontbreken ook de tuinen en dieren niet. Alles wat hier gegeten wordt, is van eigen productie. Marta tovert in de keuken... De kamers zijn allemaal thematisch, naar de tijd van Koning Dinis, met alle gemakken en comfort van vandaag. Een grote dank aan João en Marta voor een onvergetelijk weekend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Absoluut betoverend! De zorg voor de gasten begint al voordat we arriveren, met een hartelijke boodschap. Bij aankomst, met een vriendelijke ontvangst, wordt al snel duidelijk dat voor onze gastheren we niet zomaar klanten zijn, maar eregasten. Tijdens ons verblijf worden we op verschillende niveaus bewust gemaakt van onze omgeving en beseffen we dat we op een speciale plek zijn, doordrenkt van geschiedenis, geïntegreerd in de rivieromgeving en de natuur, duurzaam, met veel comfort, discretie en rust. Het is onmogelijk om je hier niet mee te identificeren. Met aandacht voor detail en kleine attenties, weten João, Marta en Mariana ons te ontwapenen en ons buitengewoon welkom te laten voelen (Dank aan jullie drie!). En wanneer je denkt dat alles al geweldig is, word je uitgenodigd om een maaltijd te delen met deze familie... het is zo moeilijk om te beschrijven... alle maaltijden bereid door Marta zijn hemels! Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige tijd hebben we gehad tijdens onze tweedaagse trip naar het Koninkrijk. Dornes is werkelijk prachtig, net als onze fantastische gastheren Marta en João. Ze stonden altijd paraat, met oog voor detail. Een plek doordrenkt van geschiedenis en gedeelde ervaringen. Hartelijk dank voor deze twee uitmuntende dagen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een onvergetelijk verblijf in dit paradijs dat met liefde is gecreëerd door een fantastisch koppel. Marta en João zorgen voor hun gasten alsof ze familie zijn, met oog voor detail in elk aspect, van de inrichting tot het eten. De huisgemaakte ontbijten en diners zijn verrukkelijk. De ligging is perfect om Dornes en de omgeving te verkennen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl