ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Apts Tur Presidente

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor de tweede keer dit jaar verbleven en wederom enorm genoten van de geweldige ligging direct aan het strand. De ruime appartementen zijn prachtig en het personeel is erg vriendelijk. Alles wordt keurig bijgehouden en er is dagelijkse schoonmaak met schone handdoeken. Benieuwd naar de renovaties die gepland staan, ik kijk al uit naar ons verblijf volgend jaar!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We verbleven in prachtige appartementen met een balkon dat uitkeek op de zee, wat echt een geweldig uitzicht bood. Echter, niet alle kamers hebben dit geluk, dus het is een gokje bij het boeken. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam. De bedden waren aan de harde kant, maar door de effectieve airconditioning kon je toch goed slapen. Helaas was de internetverbinding zowel traag als duur, waardoor je eigenlijk alleen 's ochtends vroeg of 's avonds laat fatsoenlijk kon internetten. We hebben niet in het restaurant gegeten, dus daar kunnen we niets over zeggen. Op loopafstand waren prachtige kliffen en een mooi zandstrand te bereiken, wat echt een pluspunt was van de locatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit appartement is perfect gelegen, met de boulevard op steenworp afstand. Langs de gezellige kraampjes en restaurants kun je heerlijk eten. Sommige kamers bieden zelfs uitzicht op de zee. Bij aankomst is het slim om meteen boodschappen te doen, vooral voor water, want het kraanwater smaakt niet al te best. Helaas is de badkamer wat minder: schimmel tussen de tegelvoegen en op de kitranden. Gelukkig wordt het appartement dagelijks schoongemaakt en het beddengoed regelmatig verschoond, al laten ze de keuken ongemoeid omdat het "jouw" keuken is. Bekijk de foto's van de badkamer en het uitzicht vanaf het balkon hieronder. Veel succes met het maken van de juiste keuze!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een uitstekend verblijf net buiten het bruisende centrum van Portimão. Op loopafstand van diverse eetgelegenheden en het strand, terwijl je ook gemakkelijk naar het centrum kunt wandelen. De kamers zijn modern, ruim en kraakhelder. Dagelijks werd er keurig schoongemaakt en voorzien van frisse handdoeken. Het personeel was gastvrij en behulpzaam. Op onze vertrekdag, met een late vlucht, mochten we nog laat op de dag gebruikmaken van de douches. We hadden een kamer met ontbijt, dat in buffetvorm werd geserveerd. Het aanbod was weliswaar consistent maar smakelijk. Een minpuntje was de beperkte ligruimte bij het zwembad, met slechts een handjevol ligbedjes voor het hele hotel. Gelukkig konden we onze huurauto bij het hotel parkeren tegen een redelijke vergoeding, hoewel de beschikbaarheid van parkeerplaatsen her en der wat nijpend was. Desondanks is dit een uitstekende uitvalsbasis voor een vakantie in de Algarve en zouden we zeker overwegen om terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch hotel met prachtige kamers en comfortabele bedden. Het personeel was heel gastvrij en behulpzaam, ze zorgden er zelfs voor dat we al 2 uur eerder onze kamer konden betrekken. Elke dag werden de kamers keurig schoongemaakt. Het ontbijt en diner waren van goede kwaliteit, al is het wel slim om op tijd te zijn voor het diner om volop keuze te hebben. Een leuk extraatje was dat ik mijn gehuurde scooter gratis kon parkeren in hun parkeergarage. Samen met mijn zoon hebben we hier een fantastische week gehad.



© 2007-2025 ReisChecker.nl