ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Residencial Do Alb

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een keurige kamer en een bijzonder vriendelijke medewerkster. Bedankt, mevrouw Helena, voor uw vriendelijkheid. Het enige wat nog ontbrak was een stopcontact bij het bed in kamer 101.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een privékamer is niet de moeite waard, aangezien de badkamer een open afscheiding heeft naar de kamer toe. Onze kamer was ronduit vies, vooral de badkamer was erg smerig. Gelukkig waren de gemeenschappelijke ruimtes wel goed. De keuken was schoon en de gedeelde ruimte was netjes.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Prima locatie, maar teleurstellende communicatie met klanten waarbij beloften niet worden nagekomen. Ik vroeg om een kamer met een tweepersoonsbed dat bevestigd werd als beschikbaar, maar bij aankomst trof ik een stapelbed aan. De schoonmaak liet te wensen over met onopgemaakte bedden, vuilnis dat niet was weggegooid en handdoeken die niet waren vervangen. De badkamer was ook in slechte staat, met weinig ventilatie en gebrek aan aandacht voor de aankomst van gasten in het pension.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Erg schoon en een hele vriendelijke gastvrouw! De locatie is midden in Aveiro, dus alles is makkelijk bereikbaar. De keuken is goed uitgerust en de slaapkamer heeft een eigen badkamer, maar er zijn ook meerdere badkamers buiten, dus als er een bezet is, kun je gewoon naar de andere gaan. De gastvrouw is een oudere dame en ze runt deze plek helemaal alleen, dus houd hier rekening mee en zorg ervoor dat je het zo schoon mogelijk houdt. Omdat het haar werk is, betekent dat niet dat je haar meer werk moet geven dan ze al heeft! Ze is heel vriendelijk en doet fantastisch werk om deze plek schoon te houden!! Ik raad deze plek absoluut aan.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De slaapplek voor mijn hond is nu veel comfortabeler. Stel je een kamer van 4 m2 voor zonder kast, zonder dressoir, zonder gordijnen, zonder bedlampje, zonder lakens, zonder handdoeken en zonder kleerhangers. Er staat alleen een bed en een kruk. Voor bijna 40 € per nacht is dat echt te duur. Gelukkig ligt de locatie goed, dicht bij het treinstation en in het stadscentrum. Ook de keuken is fijn. Dat geeft deze plek nog wat waarde. Maar aangezien ik mijn vakantie niet in de keuken doorbreng, is de rest echt teleurstellend. Deze opmerking is oprecht en te vinden op de Booking.com pagina van het hotel. Ik heb het daar ook gepubliceerd.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl