ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Donnybrook Hall

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was werkelijk prachtig, met een mooie inrichting en een heerlijk comfortabel bed. Ik heb nog nooit zo goed geslapen! De badkamer was een beetje aan de kleine kant, maar zeer schoon. De locatie was perfect! Binnen 20 minuten ben ik in het centrum van Dublin. Het busstation is op loopafstand en er rijden regelmatig verschillende bussen. Er is ook een shuttlebus die naar de luchthaven gaat. Een supermarkt ligt op slechts 3 minuten lopen en er zijn restaurants en cafés in de buurt. Bedankt voor de gastvrijheid!! Jullie hebben mijn verblijf nog aangenamer gemaakt!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit verblijf was een waar genot! De kamer straalde een gevoel van frisheid en comfort uit, gelegen in een oase van rust. Een absolute aanrader wat mij betreft.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De herberg bevindt zich op een vredige locatie langs een schilderachtige straat in een aantrekkelijk deel van de stad. Het frisse management heeft zich snel aangepast en wist eventuele hobbels op de weg vlot glad te strijken. Gastvrijheid en hulpvaardigheid waren hun sterke punten. Een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Goedendag! Ik heb onlangs 4 nachten doorgebracht in Donnybrook Hall en ik wil graag mijn ervaring delen. Het personeel was ontzettend gastvrij en behulpzaam, wat mijn verblijf extra aangenaam maakte. Hoewel er soms een taalbarrière was met een paar medewerkers, konden we gelukkig via Google Translate goed met elkaar communiceren. De kamer was netjes en comfortabel, en hoewel de badkamer zich op een andere verdieping bevond, was deze ook schoon en goed onderhouden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als je op zoek bent naar accommodatie in Dublin, is deze Bed & Breakfast een absolute aanrader. Het vriendelijke personeel zorgt ervoor dat je verblijf onvergetelijk wordt, ze doen er echt alles aan om het je naar de zin te maken. Ik kan deze plek niet genoeg aanbevelen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service10

We werden hartelijk ontvangen en verbleven in comfortabele en smetteloze kamers. Elke ochtend hadden we een ruime keuze bij het ontbijt. Het centrum is op ongeveer 40 minuten loopafstand, maar gelukkig stopt de bus praktisch voor de deur. Zelfs de bus vanaf het vliegveld (Aircoach) stopt bijna voor de deur, wat erg handig was.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl