ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Arcantis Jules Verne

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

80 dagen op een ballonvaart door de kamer. Gelegen op een geweldige plek, omringd door rust en groen, maar toch dicht bij het bruisende centrum. De inrichting is prachtig, vooral de fontein en de sfeervolle bedverlichting zijn echte eyecatchers. Echter, het is belangrijk om regelmatig het beddengoed te vervangen en een blijvende oplossing te vinden voor de geurproblemen in de badkamer, dat is het enige minpunt van deze mooie accommodatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Als een fervente reiziger heb ik al veel verschillende plekken over de hele wereld bezocht. Helaas loopt niet elke reis even soepel. Onlangs verbleef ik twee nachten in de Jules Verne-kamer bij Surprises. Hoewel ik erg enthousiast was om het avontuur in het middelpunt van de aarde te ervaren in dit hotel, liep mijn verblijf niet helemaal zoals gehoopt. Het vinden van een parkeerplaats was lastig vanwege de centrale ligging. Ook de kamer op de begane grond had zijn minpunten, zoals simpele meubels, het ontbreken van basisvoorzieningen en een niet goed werkende magnetron. Het constante lawaai van de drukke boulevard, de passerende tram en de geluiden van de buren hadden een negatieve invloed op mijn nachtrust. Samen met zorgen over de veiligheid, zoals een slecht werkende rookmelder, maakte dit mijn verblijf erg oncomfortabel. Ondanks dat er een vriendelijk aanbod was om van kamer te wisselen, heb ik dit afgeslagen vanwege professionele verplichtingen en de angst voor vergelijkbare problemen elders. Het huren van een accommodatie zou ontspannend en comfortabel moeten zijn, maar in dit geval was dit helaas niet zo. De constante overlast en veiligheidszorgen hebben mijn ervaring flink verstoord, waarmee de uitdagingen van het zoeken naar geschikte verblijfplaatsen voor reizigers benadrukt worden. Ondanks mijn bereidheid om te betalen voor kwaliteit, had ik meer verwacht voor de prijs die ik betaalde. Deze ervaring heeft mij niet overtuigd om in de toekomst nogmaals naar Surprises te gaan. Ik geef deze feedback met goede bedoelingen, in de hoop dat het zal bijdragen aan het verbeteren van de ervaring voor toekomstige gasten. Het is belangrijk dat eigenaren en beheerders van accommodaties begrijpen hoe cruciaal het is om hun gasten een rustige en veilige omgeving te bieden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ons verblijf in het betoverende eilandhuisje was een avontuur op zich. De ligging was ideaal om de stad te verkennen en parkeren was een eitje, mede dankzij het weekend en de feestdag. De sfeer en het ontwerp van de accommodatie spraken ons enorm aan. De slaapkamers, woonkamer en badkamer waren allemaal comfortabel en brandschoon, met goede voorzieningen zoals verwarming en verduistering. Hoewel de keuken compact was, voldeed deze prima voor ons gezelschap van 4 personen, vooral voor eenvoudige maaltijden en ontbijtjes. Helaas liet de netheid van de benedenverdieping en de keuken te wensen over, met etensresten op borden, vlekken op de achterwand en kruimels op tafel. Ook het plastic "nepgras" tapijt was wat ons betreft een misser op het gebied van decoratie, hygiëne en luchtkwaliteit. De koelkast en vaatwasser werkten prima en waren schoon. Echter, sommig serviesgoed miste en werd niet aangevuld, en een glas was zelfs gebroken. Het ontbreken van een waterkoker en beperkt aantal pannen waren ook kleine minpunten. Helaas functioneerde de koffiemachine niet goed en behoeft reparatie of vervanging vanwege gebrek aan druk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze ervaring met de "Earth to Moon" accommodatie was echt fantastisch! De aandacht voor detail in het interieur zorgde voor een onvergetelijke en meeslepende sfeer. Bovendien bevindt de accommodatie zich op een geweldige locatie! Dit is absoluut een aanrader voor een uitstapje naar Nantes!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige ervaring was het om te verblijven in het thema-appartement geïnspireerd op Jules Verne, waar de aarde en de maan centraal stonden! De kamer besloeg twee verdiepingen en was buitengewoon ruim. De kinderen waren enthousiast over hun raketbed en de benedenverdieping was prachtig gedecoreerd, waardoor je urenlang kon ronddwalen en nieuwe details kon ontdekken. Parkeren in de buurt was eenvoudig te vinden, hoewel tegen betaling, maar er waren ook momenten van gratis parkeren beschikbaar tijdens bepaalde uren en op zondag. De restaurants in de omgeving waren van uitstekende kwaliteit en Les Machines lag op slechts 5 minuten loopafstand. Dankjewel voor een onvergetelijk verblijf!



© 2007-2025 ReisChecker.nl