ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Pierre & Vacances Les Constellations

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Niet aan te raden



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Alles was naar behoren, maar helaas ontbrak wifi in de accommodatie. Als je bereid bent extra te betalen, is er misschien een werkende wifi-optie beschikbaar, maar ik koos er natuurlijk niet voor om dit te doen. De standaard wifi die werd verstrekt, was zelfs niet krachtig genoeg om WhatsApp te laden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Uitstekende accommodatie voor een betaalbare prijs. Het personeel bij de receptie was uitzonderlijk gastvrij en behulpzaam. Het hotel heeft diverse gebouwen onder de noemer 'les Constellations', waarvan wij verbleven in Pégase.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Volstrekt ontevreden! We hebben flink betaald voor een zogenaamd "opgeknapt appartement", maar kregen een verouderde accommodatie. Waarschijnlijk omdat we niet rechtstreeks bij PeV hadden geboekt. Het appartement was slecht onderhouden en voldeed niet aan de belofte van een afzuigkap. Daarnaast werd de toeristenbelasting, die al op mijn reservering stond, toch opnieuw in rekening gebracht. De skilockers waren simpelweg houten hokjes zonder enig comfort. Niet alle keukenbenodigdheden waren aanwezig en er lag stof en snoepresten onder de bedden. Er zaten dierenharen op de bank en in bad, en het toilet stonk. Het enige positieve punt was de ligging: direct aan de piste.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een imposant appartementencomplex gelegen in een prachtig skigebied dat goed onderhouden is. In het begin was het even zoeken naar de receptie en ons appartement, maar eenmaal gevonden begrepen we al snel de bewegwijzering en vonden we alles wat we nodig hadden. Het appartement zelf was solide en schoon, met comfortabele bedden, een goed uitgeruste keuken en zelfs een apart toilet. De badkamer met bad en douche was prima, hoewel de glasplaat op een rand wat onhandig was, waardoor er water op de vloer terechtkwam. Het veiligheidsslot op de stevige voordeur zorgde voor een geruststellend gevoel. De receptiemedewerkers waren uiterst behulpzaam en vriendelijk, en de ruime openingstijden van de receptie waren erg handig. De ligging van het appartement vlakbij de skiverhuur, talloze gezellige horecagelegenheden en het skipaskantoor met vriendelijk personeel maakten ons verblijf compleet.



© 2007-2025 ReisChecker.nl