ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Villa Novarina

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De accommodatie bevindt zich in een chique en rustige buurt, niet ver van het stadscentrum. De begroeting door de charmante Italiaanse gastheer bij onze late aankomst was fantastisch, en hij voorzag ons gedurende onze vakantie van waardevolle tips. De inrichting ademt elegantie en creëert een intieme en relaxte sfeer. We kregen een aangename verrassing met een gratis upgrade naar een kamer met jacuzzi, wat geweldig was! De ruime slaapkamer was smaakvol ingericht en het bed was heerlijk comfortabel. Het ontbijt was voortreffelijk, met een keur aan hoogwaardige producten. Een klein minpuntje was de netheid van de kamer; bij binnenkomst viel mijn oog op enkele spinnenwebben en een spin, en tijdens het douchen ontdekte ik tot mijn afkeer dat de douchehouder binnenin behoorlijk smerig was. Gelukkig compenseerde de goed onderhouden wellnessruimte dit, vooral het binnenzwembad met hydromassage was een genot. Ook het buitenzwembad in de prachtige tuin met ligstoelen was een fijne toevoeging. Over het algemeen was het een bijna perfecte ervaring, een echte aanrader voor stellen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel in een chique wijk voor diplomaten is een oase van rust. Een schitterend park bevindt zich direct naast het hotel, waardoor gasten kunnen genieten van de natuurlijke omgeving. De service van het hotel is uiterst vriendelijk en gastvrij, wat zorgt voor een aangenaam verblijf. Het ontbijt is van uitstekende kwaliteit en biedt een perfecte start van de dag.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel biedt niet alleen een uitgebreid ontbijt, maar ook een top-notch spa-ervaring met allerlei faciliteiten zoals sauna, whirlpool, zwembad en Turks stoombad. De bedden zijn heerlijk comfortabel en de luxe badkamer heeft een inloopdouche. Het personeel is bijzonder gastvrij en vriendelijk, wat ons verblijf nog aangenamer maakte. Kortom, we zijn ontzettend tevreden en komen hier zeker nog eens terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk prachtig, met slechts een kleine kink in de kabel - een airco die lekt. Het is heerlijk rustig gelegen en toch is het centrum makkelijk bereikbaar. Je kunt genieten van de (stoom)sauna, het binnen- en buitenzwembad en zelfs gratis fietsen lenen, alhoewel het jammer is dat de andere gasten de sleutels bij zich houden. Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam, en het ontbijt is uitstekend. Kortom, een fijne tijd gehad tijdens ons verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Wij verbleven hier voor een nacht, na een lange dag in de stad wilden we inchecken. Helaas was de spa gesloten vanwege renovatie, wat teleurstellend was aangezien we ons erop hadden verheugd en er geen compensatie werd aangeboden. Het parkeren was zoals verwacht, gratis op straat maar moeilijk te vinden vanwege de drukte, dus moesten we verder weg parkeren. Het centrum was op 30 minuten loopafstand, en om de hoek was er een prachtig stadspark met ooievaarsnesten. De kamer was klein maar wel schoon. Het was erg warm in de kamer en het raam kon niet open, dus moesten we de airco aanzetten. Het bed was zeer comfortabel en het personeel was buitengewoon vriendelijk.



© 2007-2025 ReisChecker.nl