ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Logis De France Le Relais De Fusies

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ons weekend in hotel Relais de Fusiès in Lacaune was een ware verademing. De historische charme en landelijke sfeer van dit hotel spraken ons direct aan, ondanks enkele geluidshinder en rumoerige momenten. De hartelijke ontvangst en onberispelijke service droegen bij aan een plezierig verblijf. De handige parkeergelegenheid in de buurt was een groot pluspunt. Het uitgebreide ontbijt met heerlijke streekproducten werd geserveerd in een sfeervolle eetzaal. Wat betreft het restaurant: de gerechten waren vers en lokaal. Hoewel de bediening wat gehaast overkwam door de jonge leeftijd van het team, was de kwaliteit van de gerechten niet te betwisten. Simpel en doeltreffend, we hebben genoten van onze maaltijd. We hebben ook ontspannen in het wellnesscentrum Lacaune. De open haard en authentieke bar zorgden voor een bijzonder aangename ervaring. Een aanrader om uw verblijf compleet te maken!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens onze reis maakten we een aangename tussenstop bij een historisch hotel met een charmante uitstraling en prachtige houten details. We werden hartelijk ontvangen, verbleven in een comfortabele en schone kamer met een mooie badkamer en een balkon. Het diner was voortreffelijk en het ontbijt bood een gevarieerde en overvloedige selectie. Dit adres is absoluut een aanrader voor een geslaagd verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze accommodatie heeft een prachtige ligging in het hart van de stad. Binnen ademt alles nog steeds de originele sfeer uit. De laatste keer dat het gerenoveerd is, was in 1910, maar het ziet er nog steeds prachtig uit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gelegen in het hart van de stad, dit hotel met een eigen eetgelegenheid biedt een verrukkelijke lunchervaring met een divers menu om uit te kiezen. De gerechten zijn niet alleen betaalbaar, maar ook bereid met verse ingrediënten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel heeft ongetwijfeld ooit schitterend geweest. Het is duidelijk te zien dat de glorietijden voorbij zijn. Hoewel het ontbijt 12€ kost, was er om 9:30 uur al veel op en werd het niet bijgevuld. Al met al zou ik het niet aanbevelen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl