ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Premiere Classe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Deze accommodatie is absoluut geen aanrader! Onlangs verbleef ik hier tijdens een zakenreis en de ervaring was verre van aangenaam. Mijn kamer had uitzicht op een lawaaierige weg, wat leek op een levendig straatfestival met al zijn geluiden. Daarnaast voelde ik me niet veilig in het hotel; er hing een verdachte figuur rond op de balkons, bedelend om geld of sigaretten. De kwaliteit van de service liet ook te wensen over: de kamer was vies, met haren in de wastafel en bevlekte lakens. Bij aankomst ontbrak zelfs een badhanddoek, wat resulteerde in een ongemakkelijke confrontatie met het personeel de volgende dag. Zonder pardon beschuldigden ze me zelfs van diefstal van een handdoek en schreven ze €10 van mijn rekening af. Al met al was mijn verblijf hier een teleurstelling en ik was geschokt door de manier waarop ik behandeld werd. Ik zou deze plek ten zeerste afraden aan iedereen die een comfortabel en gastvrij verblijf zoekt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik geef dit verblijf 5 sterren. Vaak krijg je voor één nacht een matige kamer op een minder gunstige locatie, met beperkte voorzieningen en een matige service. Maar bij dit hotel is het helemaal top. De service is vriendelijk, de kamer is voorzien van tv en airconditioning die ook echt werkt, en er is voldoende parkeergelegenheid. Zelfs voor een kort verblijf kan ik het zeker aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De ervaring in dit hotel was absoluut onvoldoende. De kwaliteit van de roomservice liet te wensen over en het vervangen van lakens leek alleen mogelijk na een klacht. De klantenservice liet ook veel te wensen over. Ik zou dit hotel aan niemand aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Deze Première Classe was redelijk verzorgd, niet zo slecht als sommige anderen die ik heb gezien. Wel viel het me op dat er dit keer veel katten rondliepen, waarvan er één zelfs tussen het ontbijt servies zat. Ik heb uiteindelijk besloten om hier niet te ontbijten, maar het was wel een opmerkelijke ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was zeer attent en de kamer had gratis wifi-toegang.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging10
  • Service2
  • Kindvriendelijkheid2

TO had een verrassing toen ze incheckten bij Première Classe in Ales - een ervaring die ze niet hadden zien aankomen. De compacte kamers van dit hotelketen waren niet helemaal wat ze hadden verwacht. Het personeel leek niet erg gemotiveerd en de kamers waren zo klein dat bewegen bijna onmogelijk was. Voor mensen met een grotere omvang was de badkamer zelfs te krap. Het ontbijt liet ook te wensen over. Gelukkig was de locatie aan de zuidkant van Ales gunstig gelegen met voldoende parkeergelegenheid en nabij diverse winkels en fastfood-restaurants. Al met al raden ze aan dit hotel te vermijden.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl