ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Palladium

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid7

Dit hotel staat bekend om zijn hygiëne en voortreffelijke gastronomie. De culinaire opties bieden een breed scala aan gerechten en het dessert is favoriet bij de jongere gasten. Geniet van een heerlijke maaltijd op het buitenterras in de avonduren. Het hotel is ideaal voor gezinnen met kinderen tot 12 jaar en 's avonds heerst er een rustige sfeer. De afstand tot het strand is weliswaar 800 meter, maar de wandeling daar naartoe is niet erg boeiend. Een fiets huren wordt daarom aangeraden. Voor circa 43 euro kun je een auto huren en in één dag veel van het eiland ontdekken. Al met al is dit hotel absoluut een aanrader voor een geslaagde vakantie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging5
  • Service9

Dit hotel is echt fantastisch en ik raad het zeker aan! Alles is tiptop in orde, van de hygiëne tot het heerlijke eten en de vriendelijke medewerkers. Het enige minpuntje is dat het een beetje afgelegen ligt, maar dit zorgt juist voor de nodige rust. De prachtige tuin met zwembad is echt een pluspunt. Op slechts 50 meter afstand is er een bushalte en in Marmari zijn er verschillende plekken waar je fietsen, auto's en scooters kunt huren. Het verhuurbedrijf naast Palladium werd ons ontraden door het hotelpersoneel, dus we liepen een stukje verder naar het centrum van Marmari waar we voor 80 euro een hele week een geweldige scooter konden huren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service8

Dit hotel is echt brandschoon en tot in de puntjes verzorgd. Het personeel is bijzonder vriendelijk en de service is top-notch. Hoewel het hotel iets verder van het strand ligt, is er een fietsverhuur vlakbij. Het ontbijt- en dinerbuffet zijn van uitstekende kwaliteit. Zeker een aanbeveling waard!



© 2007-2025 ReisChecker.nl