ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Baykal

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel is niet alleen brandschoon, maar ook de medewerkers zijn ontzettend vriendelijk. De culinaire ervaring is van topniveau en het zwembad is een ware oase van vermaak met diverse activiteiten en animatie. De ligging nabij het strand maakt het des te aantrekkelijker, terwijl het animatieteam, met Viki als absolute ster, zorgt voor onvergetelijke momenten. Het enige minpuntje is dat er soms te weinig toiletpapier beschikbaar was tijdens de kameropmaak.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het spijt me te zeggen dat de culinaire ervaring niet aan mijn verwachtingen voldeed. Het eten was helaas niet op temperatuur en zo stevig als een rots. Ook waren er wat zaken bij het zwembad die beter onderhouden dienden te worden, zoals de scheve trapjes en het scherpe gat op de bodem. Bovendien stopte de all-inclusive service bij het zwembad al om 18:00 uur, wat betekent dat je na die tijd zelf voor je drankjes moest zorgen. Gelukkig waren de kamers wel een lichtpuntje: mooi, ruim en schoon. De locatie van het hotel was prachtig en er was genoeg te beleven in de omgeving. Persoonlijk zou ik de volgende keer op zoek gaan naar een ander verblijf en ik zou dit hotel niet aanraden aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers van dit hotel waren werkelijk luxueus, met voldoende opbergruimte en een ruime douche ondanks een wat harde straal. De locatie was perfect met kleine kermissen, een strand, winkels en boottochten naar nabijgelegen stadjes. Er waren echter enkele veiligheidsrisico's bijvoorbeeld in het zwembad. Gelukkig was er een noodkoord in de badkamer wat positief was. Het eten en drinken verdienen een gemiddelde score, met koud en taai voedsel dat zich herhaalde. De wifi was inconsistent, vooral op lagere verdiepingen. Het personeel was zeer vriendelijk en het animatieteam verdient lof voor hun activiteiten. Ze zorgden voor een levendige sfeer met tal van vermakelijke opties.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een aanrader! Het animatieteam zorgt elke dag voor leuke activiteiten en de kamers zijn ruim en worden goed schoongehouden. Het zwembad is lekker fris en goed onderhouden, perfect om even af te koelen. Het personeel bij de bar is vriendelijk en de drankjes smaken heerlijk. Het enige minpuntje is het eten, dat soms wat eentonig en lauw kan zijn, maar het buffet is zeker de moeite waard om te bezoeken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldige ligging vlakbij de strip en het strand. Het eten is voortreffelijk en gevarieerd, dus geen kans op eentonigheid. De service is snel en het personeel in de bar geeft goede adviezen voor leuke avonden uit. Wij komen zeker nog eens terug, nu waren we met z'n tweeën, maar volgend jaar kan onze zoon van 2,5 jaar gerust mee. Echt topervaring!



© 2007-2025 ReisChecker.nl