ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Park Plaza

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service8

In juni 2012 brachten we twee nachten door in dit fantastische hotel. Onze auto kon gemakkelijk geparkeerd worden in de parkeergarage onder het zeer gunstig gelegen hotel. Bij aankomst werden we hartelijk begroet bij de receptie en genoten we van een voortreffelijke lunch in het restaurant. Het personeel was uiterst vriendelijk en behulpzaam, wat de ervaring nog aangenamer maakte. Onze kamer was ruim en voorzien van een luxe bad, minibar en faciliteiten om koffie en thee te zetten. Het ontbijtbuffet was opnieuw een hoogtepunt, met een uitgebreide selectie die constant werd aangevuld. We kijken ernaar uit om in de toekomst weer terug te keren naar dit hotel vanwege de uitmuntende kwaliteit, de aangename sfeer en de gunstige ligging dicht bij alle bezienswaardigheden die op loopafstand te bereiken zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service7

Twee weken geleden brachten we een bezoek aan Trier en verbleven in het geweldige Park Plaza hotel. De locatie was perfect, de kamers (we hadden een junior suite) waren uitstekend en het ontbijt was fantastisch. Daarnaast hebben we ook heerlijk à la carte gegeten in het hotel. We zullen hier zeker nog eens terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service8

Dit hotel in het hart van Trier verdient een pluim. De kamer is ruim en voorzien van een heerlijke inloopdouche. Parkeren kan in de parkeergarage voor € 14 per dag, maar het hotel biedt voordelige uitrijkaarten aan. Kortom, een aanrader voor een betaalbare prijs!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

De lounge is perfect voor gasten die beperkt zijn in hun mobiliteit. Bij de receptie kun je kussens omruilen, hoewel ze misschien wat aan de kleine en zachte kant zijn. De matrassen zijn stevig maar toch comfortabel. De entree is versierd met schitterende neo-Romeinse mozaïeken die echt een eyecatcher zijn. De bediening is zeer attent en professioneel. De ligging van de lounge is ideaal, en er is voldoende parkeergelegenheid beschikbaar.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service10

Hotel Park Plaza**** is een uitstekende keuze voor een verblijf in het bruisende Trier. De ligging is perfect, direct in het hart van de stad! Parkeer gemakkelijk je auto in de parkeergarage (tegen een vergoeding van € 14,00 per dag) en verken de stad te voet. Het ontbijt is heerlijk en bij ons was ook het diner inbegrepen, maar er zijn ook tal van leuke eetgelegenheden in de stad zelf. Een absolute aanrader voor een onvergetelijk verblijf!





© 2007-2025 ReisChecker.nl