ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Centrum

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service10

Begin april verbleef ik in dit hotel. De locatie is uitstekend, vooral met betrekking tot de nabijheid van restaurants. De kamers zijn comfortabel, niet te groot maar wel schoon en met goede bedden. De badkamer is compact maar heeft een fijne douche. Het ontbijt was heerlijk! Verse broodjes, vers geperste sinaasappelsap en meer. Ik kan dit hotel zeker aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service9

Ideaal hotel voor een citytrip! De kamers zijn knus maar hebben alles wat je nodig hebt. Alles is brandschoon en de bedden liggen heerlijk. De locatie is perfect om de belangrijkste bezienswaardigheden te ontdekken. Het hotel is omgeven door autovrije straatjes met talloze gezellige eetgelegenheden. De sfeer in de buurt is ontspannen en zeer aangenaam. De kers op de taart is het ontbijtrestaurant op de 6e verdieping, wat een leuke toevoeging!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7

Hotel Centrum is gelegen in een charmant straatje vol hotels, waar in de zomer een gezellige sfeer hangt. Het is de perfecte plek om te ontspannen en tot rust te komen. De ligging van het hotel is zeer gunstig ten opzichte van de vele bezienswaardigheden, zoals de Hagia Sophia en het Gulhane Park. Alles is op loopafstand te bereiken en mocht je verder willen, dan is er op slechts 3 minuten loopafstand een metrohalte. Het personeel is uiterst vriendelijk en de kamers zijn schoon, met elke dag schone handdoeken. De badkamers zijn eenvoudig, ruim en voldoende. Het ontbijt is redelijk goed geprijsd en voldoende. In de lobby staat een computer voor gasten om gebruik te maken van internet. Wij hebben 100 Turkse Lira (ongeveer 25 euro) betaald voor een overnachting voor twee personen, na contact via hun website. We kijken er alvast naar uit om hier volgende keer weer te verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging8
  • Service10

Dit hotel verdient geen vier sterren, eerder een solide driesterrenaccommodatie. Het ontbijt was degelijk met voldoende keuze en dagelijks vers brood. De netheid van de accommodatie was acceptabel, zolang je niet elk hoekje inspecteert. De kamers waren aan de kleine kant en nogal gehorig. Gelukkig kregen we na een nacht in een 'bezemkast' een normale kamer toegewezen. Het personeel was vriendelijk en hulpvaardig. De geweldige locatie nabij veel culturele bezienswaardigheden en uitgaansgelegenheden was absoluut een groot pluspunt. Al met al vonden we dit hotel de moeite waard en overwegen we het zeker nog eens te boeken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service10

Hotel Centrum is een uitstekende accommodatie met gastvrij en attent personeel. Het ontbijt was smakelijk en divers, en hoewel de kamers niet enorm waren, boden ze comfortabele bedden. Dagelijks werden alle voorzieningen keurig schoongemaakt en waren er schone handdoeken beschikbaar. De locatie is werkelijk fantastisch, midden in het levendige centrum met een uitstekend restaurant aan de overkant. Een absolute aanrader voor een verblijf in Istanbul.





© 2007-2025 ReisChecker.nl