ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Achat Airport-frankfurt

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor mijn reis naar Dubai en Mauritius verbleef ik hier om makkelijk op tijd op het vliegveld te zijn. Ik sliep in een fijne eenpersoonskamer op de 5e verdieping, die niet alleen schoon was, maar ook lekker rustig. Het ontvangst bij de receptie was hartelijk en het personeel stond altijd voor me klaar. De shuttlebus naar het vliegveld was betrouwbaar en de chauffeur was erg vriendelijk. Mijn verblijf hier was absoluut top en ik zou dit hotel zeker aanraden aan anderen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een oase van rust met gratis parkeergelegenheid, dit hotel is een ware parel. De kamers zijn vlekkeloos schoon en het bijbehorende keukentje met magnetron en koelkast is een handige toevoeging. Het uitgebreide ontbijt is een waar feest voor de smaakpapillen. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en attent. Zonder twijfel zal ik hier weer verblijven bij mijn volgende bezoek.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische accommodatie!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie was brandschoon en het personeel was ontzettend gastvrij.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Helaas werden we verrast toen bleek dat de transferbus van 8 uur al vol zat en we last minute een taxi moesten regelen, wat ons €41 extra heeft gekost. Dit was extra zuur omdat we juist voor dit iets duurdere hotel hadden gekozen vanwege de inbegrepen transferservice. Toen we later op de dag informeerden naar de vertrektijd van de transferbus voor de volgende ochtend, vergat het personeel ons te vertellen dat we ons hiervoor moesten aanmelden. Als we dit hadden geweten, hadden we dat natuurlijk meteen gedaan.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging6
  • Service7

Hoewel het hotel zich misschien een beetje buiten de gebaande paden bevindt op een industriegebied, ervaar je hier juist een oase van rust, op zo'n 15 kilometer van de luchthaven. Dit knusse en goed onderhouden hotel beschikt over een charmant Hongaars restaurant in de kelder. De kamers zijn niet al te groot, maar zeer netjes en comfortabel ingericht, inclusief een handige kitchenette. Het personeel is uiterst vriendelijk en gastvrij, wat je verblijf extra aangenaam maakt. Het enige minpuntje was dat ze geen creditcards accepteerden, iets wat helaas wel vaker voorkomt in Duitsland vanwege technische redenen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl