ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Residenz

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer is prachtig, met een heerlijke douche en een handig keukentje inclusief koelkast en magnetron. Het hotel heeft zelfs een parkeergarage waar je gratis kunt parkeren, en er is zelfs een speciale plek voor de fietsen. Perfecte accommodatie voor een overnachting!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De prijs-kwaliteitverhouding is redelijk, alhoewel het gebouw wat gedateerd is, voldoet het nog steeds aan de verwachtingen. De omgeving laat echter wat te wensen over: er wonen veel mensen van verschillende nationaliteiten en er is regelmatig overlast door lawaai en rondhangende jongeren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit budgethotel is echt een aanrader! De verhouding tussen prijs en kwaliteit is uitstekend. Je krijgt een ruime kamer met een handige kitchenette en comfortabele zitruimte. De badkamer is misschien wat ouderwets, maar verder is alles prima in orde. De douche heeft een hoge instap, wat goed uitkomt. Het personeel is vriendelijk en het ontbijt is echt lekker.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel dat ik bezocht op 12 en 13 juli 2025 was fantastisch. De medewerkers waren uiterst gastvrij en de kamer was groot en comfortabel, met een schone badkamer. Hoewel er slechts een beperkt aantal parkeerplaatsen beschikbaar was, was de locatie ideaal. Helaas had de kamer geen airconditioning, maar gelukkig was er wel een ventilator aanwezig. Ook was er een handig keukentje met een koelkast, wat het verblijf nog aangenamer maakte.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het verblijf in het hotel was zeer aangenaam. Onze kamer was onlangs gerenoveerd en zag er keurig uit. Ondanks de warmte was de aanwezigheid van een ventilator een welkome verrassing, aangezien er geen airconditioning was. Het bed was comfortabel en de badkamer ruim, met een luxe inloop-regendouche. Aangezien onze kamer aan de weg lag, was er wat geluidshinder, maar met behulp van oordopjes heb ik toch goed kunnen slapen. Enkele eigenaardigheden waren onder andere te smalle gordijnen, theelichtjes op de nachtkastjes, een waterkoker met alleen koffie en geen thee, en trouwfoto's boven het bed. De waterglaasjes in de badkamer waren niet ideaal vanwege hun taps toelopende vorm. Het ontbijt was uitstekend en het was mogelijk om tegen een extra vergoeding speciale koffies te bestellen bij het attente personeel. De locatie van het hotel, midden in het centrum, was ook een groot pluspunt.

Melden


Reisperiode: januari 2015

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Mooi hotel in Oberhausen, ligt mooi in het centrum. Mooie en schone kamer. Goed en fijn bed. Heerlijk ontbijt.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl