ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nh Berlin - Alexanderplatz

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service6

De accommodatie biedt nette en goed onderhouden kamers, maar het zou fijn zijn als er een ventilatiesysteem in de badkamer/toilet aanwezig was. Voor slechts 8 euro per dag kun je je auto parkeren in de parkeergarage van het hotel, en er is ook gratis parkeergelegenheid in de omgeving beschikbaar. De tram stopt dichtbij en Alexanderplatz is op ongeveer 15 minuten loopafstand. Helaas laat de klantenservice van het personeel te wensen over, ze komen nogal ongeïnteresseerd over. De kamerprijs van 75 euro exclusief ontbijt (dat kost 14 euro per persoon) vind ik aan de hoge kant voor wat er geboden wordt. We hebben hier voornamelijk geslapen en geen gebruik gemaakt van andere faciliteiten. Misschien de volgende keer een arrangement elders overwegen?

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service8

Ik ben erg tevreden over dit hotel. De dag begon goed met een uitgebreid ontbijt en de maaltijden waren heerlijk en betaalbaar. Hoewel het hotel net buiten het centrum ligt, was de locatie perfect doordat de metro vlakbij stopt. Als we weer naar Berlijn gaan, is dit zeker onze eerste keuze!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service7

Tijdens ons verblijf in dit hotel in het weekend van 15/16 maart 2008 was de service top en het personeel uiterst gastvrij. Vooral het ontbijt heeft ons positief verrast! Ondanks dat het openbaar vervoer in Berlijn staakte en we 15 minuten moesten lopen naar de S-Bahn - Alexanderplatz (die gelukkig nog reed), hebben we toch enorm genoten van onze tijd in Berlijn. De stad is prachtig, bruisend en vol met historie op elke hoek van de straat. Een absolute aanrader is het sushi restaurant in de Französische strasse, dat tot 20.00 uur geopend is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service10

Wat een geweldige ervaring in dit hotel! De kamer was prachtig met een splinternieuwe badkamer, en het feit dat de tramhalte direct voor de deur lag was erg handig. Het ontbijt was verrukkelijk en zeer uitgebreid, echt een verwennerij.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service8

De kamers zijn stijlvol ingericht, het ontbijt is heerlijk en het personeel is erg gastvrij. Dit hotel biedt echt waar voor je geld. Hoewel het niet in het centrum ligt, is het makkelijk bereikbaar met de metro. De sfeer is professioneel en het hotel lijkt populair te zijn onder reizigers die onderweg zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2
  • Ligging5
  • Service2

Voor de prijs die we hebben betaald, was het hotel helaas geen goede keuze. We verbleven eind december 2004. De ontvangst was teleurstellend, er werd weinig informatie gegeven over zowel het hotel als Berlijn. Wanneer we vragen stelden, kregen we kortaf antwoord. De enige mensen die wel servicegericht waren, waren de stagiair en de dame bij de bar, wat wellicht verklaard kon worden door de rekening die we daar kregen. Op de kamer waren Playstation-games beschikbaar, maar er stond nergens aangegeven wat hiervoor betaald moest worden. Het leek alsof er geld voor moest worden neergelegd zodra je uit nieuwsgierigheid begon te spelen. Op oudejaarsdag was er totale chaos in de ontbijtzaal, alsof het hotel nog nooit eerder volgeboekt was geweest. Er was geen koffie, lang wachten op een plekje, enzovoort. Bijna hartverscheurend. Gelukkig compenseerde het feit dat het personeel geen enkele glimlach vertoonde veel van de negatieve ervaring. Anders zou je denken dat ze er absoluut geen plezier in hadden. De locatie van het hotel suggereerde dat het zich vlakbij Alexanderplatz bevond, maar in werkelijkheid waren het 4 metrohaltes verderop.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9

Prachtige ruime kamers met een luxueuze badkamer. Het ontbijtbuffet was fantastisch. Het personeel was erg vriendelijk en de service was uitstekend.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl