ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure Hanseatic

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is gemakkelijk te voet en met de fiets bereikbaar en heeft een zeer centrale ligging, waardoor alle bezienswaardigheden te voet goed bereikbaar zijn. Echter, de smalle steeg waar het hotel zich bevindt, geeft niet meteen een gevoel van vertrouwen. Vooraf had ik de rekening al via een bankoverschrijving betaald, omdat er ter plaatse geen receptie is, wat toch wat vreemd overkomt. Maar ik was hier wel van op de hoogte. Ik belde aan en werd vriendelijk verwelkomd via de intercom. De dame stond op me te wachten en gaf me instructies over waar mijn kamer was en waar de sleutel lag. Mijn fiets kon ik in de kelder stallen, maar ik moest deze via een erg smalle trap naar beneden dragen. Ik had niet meteen een goed gevoel hierbij, maar gelukkig stond mijn fiets er de volgende dag nog steeds. :-) De kamer, met een kitchenette, was behoorlijk ruim maar wel wat verouderd en simpel, maar het was schoon, functioneel en qua prijs redelijk. Mijn uitzicht uit het raam was beperkt door een rij huizen ongeveer 2 meter verderop aan de overkant. Het ontbijt werd niet aangeboden op het moment van mijn aankomst, hoewel er wel een ontbijtruimte was en ik door de glazen deur kon zien dat de tafels gedekt waren. Maar ook hier... alles nogal ouderwets. Voor mensen die angstig zijn en comfort verwachten, zou ik dit hotel niet aanbevelen. Persoonlijk zou ik het echter weer boeken voor die prijs en voor één nacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer is lekker ruim en het bed slaapt heerlijk. De badkamer is lekker ruim en het compacte keukentje is handig verborgen in een kast. Ondanks de centrale ligging in de stad, is het hier heerlijk rustig. Het simpele, maar slimme comfort zorgt voor een aangenaam verblijf. Als je geen behoefte hebt aan receptie service of een stoombad, dan zit je hier goed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ik heb de afgelopen uren geen oog dichtgedaan omdat mijn bed allesbehalve comfortabel is. Het voelt als een hobbelig ravijn waar ik constant in wegzak. Later: Ik heb mezelf nu even opgepept met een kopje koffie, dus sorry voor mijn eerdere pittige woorden. Afgezien van het matrasincident, was de rest van mijn verblijf eigenlijk prima. Hopelijk wordt er snel iets aan die matrassen gedaan, dat zou mijn dag helemaal goed maken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft echt een geweldige ligging, het ligt heel centraal en dichtbij alle leuke plekken om te bezoeken. Bovendien is er een parkeergarage op slechts een paar minuten loopafstand, wat super handig is. De kamer en badkamer zijn lekker ruim en bovendien brandschoon.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie biedt ruime en goed onderhouden kamers met comfortabele badkamers, inclusief een verkwikkende douche. Er is geen receptie beschikbaar voor gasten. Ontbijt wordt niet aangeboden op deze locatie, maar de wifi-verbinding is acceptabel. De gunstige ligging in het hart van Bremen maakt het een ideale uitvalsbasis om de bezienswaardigheden te verkennen, die allemaal op loopafstand liggen. Parkeergelegenheid is beschikbaar in een nabijgelegen garage, maar gasten kunnen ook kiezen voor gratis parkeren bij het Roland Center en vervolgens de tram nemen naar domsheide (lijn 8).



© 2007-2025 ReisChecker.nl