ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Dorint Sofitel Am Goethepark

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was prachtig en het bed sliep heerlijk. Er stond een waterkoker met verschillende theesoorten en in de badkamer was zelfs bodylotion aanwezig. Het personeel was uiterst vriendelijk en het ontbijtbuffet was uitstekend. Ook was de sauna erg mooi. Het enige minpuntje was dat er te weinig ligstoelen waren in de ontspanningsruimte, slechts zo'n 13. Als tip kreeg ik mee om tijdens het diner naar de sauna te gaan, dan maak je kans op een gratis ligstoel. Ik zou hier zeker weer terugkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Met een groep van 8 personen hebben we een overnachting gehad in dit hotel om de 18e verjaardag van onze dochter te vieren. Ons verblijf was absoluut een succes! We werden verrast met een heerlijke verjaardagstaart en een prachtig gedekte tafel voor koffie, wat de ervaring extra speciaal maakte. Het diner in het restaurant was niet alleen smaakvol, maar ook een lust voor het oog, en de service was attent en vriendelijk. De kamers waren brandschoon en voorzien van alle gemakken. Het ontbijtbuffet bood een uitgebreide en heerlijke selectie. Een speciale vermelding verdient het vriendelijke en professionele personeel bij de receptie. Onze hartelijke dank aan het hele team voor een onvergetelijk verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een prachtig hotel met een tijdloze uitstraling



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Online reserveren van een kamer is de beste keuze, want bij de receptie betalen ze graag het dubbele tarief.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische verrassing! Ondanks onze late aankomst zonder reservering werden we hartelijk ontvangen. Hoewel het restaurant al gesloten was, wist de vriendelijke barman ons te verblijden met heerlijke pizza als avondeten. De kamers waren ruim en schoon, en het ontbijtbuffet was uitgebreid en smakelijk. Deze ervaring was elke cent waard.



© 2007-2025 ReisChecker.nl