ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Schweriner Hof

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Afgelopen weekend zijn we met een groep vriendinnen naar Stralsund geweest. Onze kamer op de tweede verdieping was behoorlijk warm, aangezien er geen airconditioning was. Hierdoor was het moeilijk om de kamer echt koel te houden. Het ontbijt was oké, vullend genoeg maar niet bijzonder. Gelukkig maakte de locatie van het hotel veel goed: parkeren voor de deur was redelijk geprijsd (€6 voor een dagkaart) en het stadscentrum was slechts op een steenworp afstand. Dit maakte het de perfecte uitvalsbasis voor een weekendje weg.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik wil graag mijn dank uiten voor de gastvrije ontvangst van Annalena. Gedurende ons verblijf voelden we ons meer dan tevreden, aangezien al onze behoeften met alle zorg werden vervuld. Onze kamer was onberispelijk schoon en buitengewoon comfortabel. Daarnaast was de keuken zeer praktisch en voldeed volledig aan onze verwachtingen. Ik kijk ernaar uit om in de toekomst terug te keren en weer van jullie gastvrijheid te kunnen genieten

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons vijfdaags verblijf in Stralsund verbleven mijn partner en ik in een hotel dat perfect gelegen was voor onze reis met de trein. De nabijheid van zowel het station als het centrum maakte het een handige uitvalsbasis. Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd en onze kamer was brandschoon en goed uitgerust voor een ontspannen vakantie. Het ontbijt de volgende ochtend overtrof onze verwachtingen en het personeel was uiterst vriendelijk. Dankzij dit gastvrije verblijf hebben we optimaal kunnen genieten van onze tijd in Stralsund. Voor ons vertrek regelde het hotelpersoneel zonder enige moeite een taxi naar het station tegen een redelijke prijs van ongeveer € 7. Als we terugkeren naar Stralsund, zullen we zeker weer in dit hotel verblijven en we raden het ten zeerste aan aan anderen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft een geweldige ligging: het ligt vlakbij het centraal station, midden in het bruisende centrum, en slechts 17 minuten van het strand verwijderd. Het personeel is ontzettend gastvrij en staat altijd voor je klaar. De omgeving is adembenemend en tot in de puntjes verzorgd. Misschien had de kamer wel iets beter schoongemaakt kunnen worden en werkte de televisie niet helemaal naar behoren, maar dat mocht de pret zeker niet drukken tijdens ons verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldig verblijf gehad in dit hotel!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2
  • Ligging9
  • Service6

De kamer kijkt uit op de binnenplaats, wat op zich niet erg is, maar de geuren vanuit de keuken dringen door tot in de kamer. De muren kunnen wel een likje verf gebruiken en over het algemeen maakt het hotel een verwaarloosde indruk. Het ontbijt was redelijk, geserveerd om 9.00 uur, maar de netheid liet te wensen over.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl