ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ferienhaus Fux

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We wilden zeker een hondvriendelijke kamer en we waren blij dat we er een konden krijgen. De kamers waren vlekkeloos schoon en de bedden waren super comfortabel. Zowel wij als onze harige vriend voelden ons meteen thuis. Het ontbijtbuffet was prima in orde. We hebben echt genoten van ons verblijf en komen graag weer terug.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn verblijf was fantastisch in alle opzichten! De kamer was brandschoon en voelde als een warme, knusse plek waar ik me meteen thuisvoelde. Het bed was heerlijk comfortabel en het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was ook erg lekker. De locatie van het hotel was perfect, midden in een prachtige, rustige stad met het geluid van de kerkklokken op de achtergrond. Het landschap was adembenemend. Kortom, een geweldige ervaring die ik zeker aanraad aan anderen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit charmante kleine hotel, met zijn traditionele Beierse uitstraling, is een heerlijke plek om te verblijven. De kamers zijn onberispelijk schoon en comfortabel. Het enige minpuntje op de kamer was de WiFi - helaas werkte deze niet goed bij slecht weer, ongeacht welke router we probeerden. Het ontbijt was oké, maar we hadden eigenlijk gehoopt op een meer authentiek Beiers ontbijt dat helaas niet werd aangeboden. Er is nog wel wat ruimte voor verbetering op dat gebied. De ontbijttijden doordeweeks, van 06:45 tot 09:30 uur, waren niet ideaal, vooral niet voor vakantiegangers die graag uitslapen. Een verlenging tot 11:00 uur zou veel prettiger zijn geweest. Al met al waren we niet helemaal tevreden. De prijs van dit 3-sterrenhotel voelde ook wat aan de hoge kant. We geven het daarom een gemiddelde beoordeling van -3. Misschien hadden we te hoge verwachtingen, vooral na het bekijken van een ander vergelijkbaar 3-sterrenhotel, het Oude Postkantoor, waar de prijs meer in verhouding leek te zijn. Het is spijtig dat onze ervaring niet helemaal aan onze verwachtingen voldeed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit knusse hotel bevindt zich in een rustige omgeving weg van de drukte van het stadscentrum. De kamers zijn gezellig ingericht in een charmante landelijke stijl en voorzien van comfortabele bedden. Hoewel het parkeren in de omgeving wat lastig kan zijn, merkte ik dat de gratis parkeersticker van het hotel hierbij goed van pas kwam. Het ontbijt was uitgebreid en bood een goede start van de dag. Een grappig detail was het constante geluid van de klok van de kerktoren in de buurt, wat voor een komische noot zorgde tijdens mijn verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens onze doorreis hebben we een nacht doorgebracht in dit gezellige hotel in het schilderachtige Oberammergau. We werden verwend met een ruime kamer op de bovenste etage (geen kift nodig) compleet met een prachtig balkon met uitzicht. Hoewel de badkamer wat onhandig was vanwege het schuine plafond, was alles verder perfect in orde. Het ontbijt was uitstekend verzorgd. We kijken er naar uit om nog eens terug te komen voor een langer verblijf. Parkeren is mogelijk voor de deur en je ontvangt een kaart bij de receptie waarmee je geen parkeerkosten hoeft te betalen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl