ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Pure

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Helaas viel de werkelijkheid van de hotelkamer tegen ten opzichte van de foto's. In eerste instantie leek de kamer prachtig zoals op de foto's, maar al snel vielen de vlekken op de muren, het bed en de lampen op. Tijdens ons verblijf waren de schoonmakers aan het roken in de aangrenzende kamer, waardoor de rook onze kamer binnendreef. Ook was er een luidruchtig luchtkanaal naast de balkondeur dat onaangename geuren de kamer in bracht. De badkamer had een vreemd, roodachtig donker licht dat eerder associaties opriep met een bordeel dan met ontspanning. Het ontbijt was gelukkig wel goed verzorgd en gevarieerd. Helaas ontbrak het aan een gezellige en comfortabele sfeer in het hotel. De stoelen waren ongemakkelijk laag en glad, wat het niet prettig maakte om te zitten. Het personeel was wel vriendelijk en attent, maar kon de vele gebreken van de kamer niet verhelpen. Al met al zouden wij niet opnieuw voor dit hotel kiezen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt top! Het personeel is ontzettend vriendelijk en de kamers zijn brandschoon en mooi ingericht. Bij aankomst werden we hartelijk ontvangen. Het hotel heeft zelfs een sauna en sportmogelijkheden, en parkeren was geen enkel probleem. Eugen, een van de medewerkers, heeft ons geweldig vermaakt en 's avonds heerlijke drankjes geserveerd. Als we weer naar Frankfurt gaan, keren we zeker terug naar dit hotel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Redelijk hotel De kamer was compact maar netjes. Het was een leuke toevoeging dat er een koffiezetapparaat was. Het ontbijt was verrassend goed: een ruime keuze en allemaal verse producten. Toch stond ik voor een onaangename verrassing: tijdens mijn verblijf kwam er onverwacht iemand mijn kamer binnen terwijl ik nog lag te slapen. Dit soort voorvallen hoort natuurlijk niet te gebeuren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op een steenworp afstand van het centraal station van Frankfurt bevindt zich dit charmante hotel, gelegen in een rustige straat. De grootste troef van deze accommodatie is de uitmuntende service van manager Tobias en het vriendelijke personeel dat zich onvermoeibaar inzet om elke gast een comfortabel verblijf te bieden. Sommige kamers zijn voorzien van hoge plafonds, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Daarnaast straalt de hygiëne in dit hotel van top tot teen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een aanrader! De barman was ontzettend vriendelijk en heeft ons goed verzorgd tijdens ons verblijf. Echt top!



© 2007-2025 ReisChecker.nl