ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het ontbijt was fantastisch, met een grote variatie aan lekkernijen. De bedden waren comfortabel en de kamer was brandschoon. Het personeel was ontzettend vriendelijk en stond altijd klaar om te helpen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik koos voor een weekendje weg naar Koblenz en verbleef in het Mercure hotel. Het hotel was erg schoon en het diner van de kaart dat ik de eerste avond koos, was heerlijk. Het ontbijt was fantastisch, met zo veel keuzes dat ik normaal gesproken niet zoveel eet, maar hier kon ik het niet weerstaan om een extra broodje te nemen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Helaas voldeed de kamer niet helemaal aan onze verwachtingen op het gebied van hygiëne. Er zat een mysterieuze vlek in het dekbed, maar het hotel reageerde gelukkig snel door meteen het dekbed te vervangen. De service was vlot en de locatie van het hotel is gunstig gelegen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamer was keurig, maar helaas erg benauwd. Ondanks de aanwezigheid van airconditioning, wordt deze pas ingeschakeld bij temperaturen van 16 graden of hoger 's nachts. Dit leidde tot een oncomfortabele nachtrust, vooral na een warme dag waarop de kamers drukkend warm waren. Het feit dat de ramen alleen op een kier konden, hielp hier niet bij. Bovendien kwamen we er tijdens ons tweedaagse verblijf achter dat het hotel een groen beleid hanteert, wat betekent dat onze kamers niet werden schoongemaakt. Dit werd niet van tevoren gemeld, wat teleurstellend was. Voor een hotel van het kaliber Mercure hadden we meer service en comfort verwacht. Erg jammer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Onze ervaring met de privilege kamer liet te wensen over. De aanwezigheid van schimmel in de badkamer was onaanvaardbaar en duidde op een gebrek aan adequaat onderhoud en hygiëne. Daarnaast waren de gordijnen niet verduisterend, waardoor we al om 6 uur 's ochtends gewekt werden door het felle licht. Het ontbijt in een zaal met half hangende gordijnen was ook geen succes. Het gebaar van een aangeboden chocolaatje na onze klachten bij de receptie voelde een beetje ondoeltreffend. Ondanks dat we onze klachten ook schriftelijk hebben gemeld, hebben we helaas geen reactie ontvangen. We hebben al in meerdere hotels van de Accor keten verbleven, maar dit specifieke Mercure hotel kunnen we niet aanbevelen. Hier ontbreekt echt de Duitse grondigheid die we elders gewend zijn.





© 2007-2025 ReisChecker.nl