ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ramada

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Service8

Het hotel leek wat aan de prijzige kant vergeleken met wat het bood. De kamer waarin we verbleven was ruim genoeg voor 2 volwassenen en 3 kinderen, de bedden waren comfortabel en de badkamer was schoon. Echter, het ontbijt was behoorlijk prijzig. We hadden al 144 euro uitgegeven voor alleen het verblijf, en het ontbijt zou nog eens 52,50 euro kosten! Er zijn zeker veel betaalbaardere hotels te vinden langs de route naar onze vakantiebestemming.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service9

We hebben besloten om te verblijven in het Ramada Herrenberg hotel tijdens onze reis naar Italië, omdat het perfect halverwege lag. Het hotel bevindt zich ongeveer 20 kilometer ten zuiden van Stuttgart, vlakbij de A81 snelweg. Onze kamer was niet bijzonder ruim, maar de badkamer was wel lekker groot en voorzien van een wastafel, douche en toilet. Het ontbijt was uitstekend, met een ruime keuze aan vleeswaren, kazen en zoete lekkernijen. Ook waren er verschillende drankjes, koffie, thee, yoghurt en vers fruit beschikbaar. ’s Avonds hebben we genoten van heerlijke lokale Duitse gerechten in het restaurant van het hotel. De kelder van het hotel herbergt een fitnessruimte en van 16.00 tot 22.00 uur kun je gebruikmaken van de sauna, bubbelbad en zonnebank (tegen betaling). Gratis WiFi is beschikbaar en er zijn meerdere vergaderruimtes beschikbaar. Er is voldoende parkeergelegenheid bij het hotel. Hoewel het hotel aan de rand van een bedrijventerrein ligt, is het slechts een korte wandeling van 750 meter naar het sfeervolle marktplein van het stadje, omzoomd door vakwerkhuizen en voornamelijk Italiaanse eetgelegenheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid10

Vorig jaar verbleven we hier voor een nacht tijdens onze reis naar Italië. Het hotel was prima, met een leuke kleine speelkamer voor de kinderen. De kamers waren niet al te ruim, maar dat is begrijpelijk voor de prijs. De ligging vlakbij de snelweg was handig. De ontvangst was goed en het ontbijt was heerlijk, met een uitgebreid buffet. We hebben ook een avondmaaltijd in het hotel gehad, maar die was teleurstellend. Het was te zout en er was weinig groente, alleen schnitzel met friet. Kortom, als je op doorreis bent, is dit een prima plek om een nacht door te brengen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl