ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nordlicht

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een knus boutique hotel, heerlijk rustig en toch op een centrale locatie. De kamer en de ruime badkamer waren brandschoon, het personeel was vriendelijk. Parkeergelegenheid direct bij het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De eerste aanblik van dit etablissement is direct uitnodigend. Het personeel is niet alleen uitzonderlijk vriendelijk, maar ook zeer professioneel. De badkamer en kamer waren beide onberispelijk schoon. Hoewel de kamer niet enorm was, voldeed deze prima als slaapruimte. Het uitgebreide ontbijt, dat je mee kunt nemen, was een aangename verrassing. Al met al voelden we ons helemaal op ons gemak tijdens ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante en gezellige hotel ligt op een toplocatie en is perfect voor het verkennen van Schwerin te voet. Het vriendelijke personeel en het smakelijke en gevarieerde ontbijt dat ze serveren maken het verblijf hier extra speciaal. Al met al een geweldige ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gedurende ons verblijf van 3 nachten in kamer 11 hadden we eigenlijk weinig te klagen. Hoewel de kamer aan de kleine kant was, was dit geen probleem aangezien we er voornamelijk waren om te rusten. Het bed was comfortabel, de douche functioneerde prima en de service was meer dan acceptabel. Het ontbijtbuffet was echt een hoogtepunt; een overvloed aan heerlijke en verse producten die zeker aan te raden zijn. De ligging, slechts 700 meter verwijderd van het centrum, maakt deze accommodatie zeker de moeite waard.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De mensen waren ontzettend gastvrij en het ontbijt was verrukkelijk. Bovendien lag de accommodatie op een steenworp afstand van het bruisende centrum van Schwerin.



© 2007-2025 ReisChecker.nl