ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Alpenstuben

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze ervaring bij dit restaurant was bijzonder aangenaam. De gerechten op de menukaart waren traditioneel en smaakvol. We werden vriendelijk begroet en konden heerlijk buiten op het terras genieten van ons diner.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een paar nachtjes verbleven in dit aangename hotel! Het restaurant bleek voortreffelijk, al was het menu ietwat beperkt. Het ontbijt was ook prima, zij het dat de keuzemogelijkheden wat gelimiteerd waren. De kamers straalden een knusse 'Duitse charme' uit en het was heerlijk rustig in de avond en 's nachts (hoewel we uitzicht hadden op de biergarten, die op dat moment verlaten was).

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst vroegen we of er nog ruimte was om iets te eten, en we werden buiten op het terras geplaatst. Toen het begon te regenen, vroegen we of we naar binnen konden, maar dit werd geweigerd omdat we al hadden besteld. Ondanks dat er binnen nog genoeg lege tafels waren, werden we niet naar binnen gebracht. Teleurgesteld hebben we ons eten afgemaakt, betaald en zijn we snel vertrokken naar een snacktentje om de hoek, waar ze wel goede service boden. AlpenStuben? Voor ons nooit meer! Het personeel was niet gemotiveerd, de service was slecht en er was totaal geen begrip. Als je nog moet reserveren, is het beter om een ander restaurant te kiezen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik heb genoten van een heerlijk kopje koffie en een smakelijk stuk gebak. Het personeel was erg vriendelijk en gastvrij.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een gezellige eetgelegenheid! Het personeel is zo vrolijk en draagt zelfs traditionele dirndls, wat een leuke touch geeft. De goulashsoep was om van te smullen en de kaisersmarn was ook verrukkelijk. Het is fijn dat dit restaurant langer openblijft dan de meeste anderen, die vaak al vroeg sluiten. Wel moet ik zeggen dat de prijzen hier iets hoger liggen dan op minder toeristische plekken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid7

Dit hotel is echt een aanrader met comfortabele kamers. Ons balkon was een pareltje met zonovergoten uitzicht op indrukwekkende kastelen. Het diner was een smaakvolle ervaring en het personeel was ontzettend vriendelijk. Helaas liet de internetverbinding te wensen over. Desondanks is dit zeker een plek waar we nog eens terug willen komen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging7
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7

Mooi hotel vlakbij de koninklijke kastelen, met een gastvrije sfeer en vriendelijk personeel. Het ontbijt was heerlijk en het diner was ook zeker de moeite waard. Het 2-kamerappartement was fantastisch en werd elke ochtend keurig schoongemaakt. De eigenaresse was persoonlijk betrokken bij de gasten en zorgde voor een prettig verblijf.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl