ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Abc

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een charmant boetiekhotel net buiten het bruisende centrum van Konstanz. De kamers zijn smaakvol ingericht en hoewel er geen airconditioning is, zorgen gratis parkeergelegenheid voor de deur voor extra comfort. Het hotel is prima bereikbaar met het openbaar vervoer. Voor de deur vind je ook een Kaufland supermarkt, handig voor het inslaan van keukengerei dat je thuis bent vergeten. Het ontbijtbuffet is rijk en vers, en het personeel is vriendelijk en attent.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gunstig gelegen hotel nabij het centrum Tijdens onze zomervakantie bezochten we Konstanz en het Bodenmeer vanuit dit hotel. Gelegen op een steenworp afstand van het stadscentrum, biedt het voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. De nabijgelegen studentenflat, waar sommige reviews over spreken, bleek geen enkel probleem te vormen. Met het raam dicht, was er weinig geluid te horen en konden we prima slapen. De kamers van het hotel zijn ruim en hoog, maar de keuken en badkamer zijn wat aan de kleine kant. De schoonmaak van de kamer kan op verzoek geregeld worden via de receptie, wat meteen bij aankomst met ons werd besproken. Het ontbijtbuffet bood een ruime selectie aan sappen, koffie, fruit, vleeswaren en kaas, perfect voor iedereen. Het vriendelijke personeel stond open voor speciale verzoeken en zorgde ervoor dat er altijd voldoende eten was, vers en bijgevuld. Met de hotelkaarten konden we gratis de regio verkennen met het openbaar vervoer in Konstanz en omgeving, wat het zoeken naar parkeerplaatsen bespaarde. De dichtstbijzijnde bushalte lag op slechts 5 minuten lopen. Al met al hebben we een geweldige vakantie gehad. Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

We verbleven in een groot complex dat vroeger duidelijk diende als een militaire academie of iets in die richting, waarschijnlijk rond de eeuwwisseling. Het terrein was opgedeeld in twee hotelgebouwen van de ABC-keten, terwijl de rest vermoedelijk bestond uit appartementen of studentenwoningen. Onze kamer bevond zich in het middelste gedeelte. Het was er rustig en schoon, maar het ontbijt liet te wensen over met een beperkte keuze. Wel was dit één van de weinige hotels in de regio waar honden welkom waren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een vijfdaags verblijf in augustus met twee volwassenen en twee kinderen Voordelen: - Ruime kamers - Uitstekende locatie, op slechts 15 minuten lopen van het stadscentrum - Parkeergelegenheid voor het hotel - Zeer gastvrij personeel - Gevarieerd en smakelijk ontbijt - Gratis vervoerskaart (niet gebruikt) - Ecologisch verantwoorde schoonmaak op aanvraag Nadelen: - Kitchenette met weinig keukengerei, slechts een paar pannen beschikbaar - Gebrek aan opbergruimte - Geen aparte bedden voor kinderen, alleen een slaapbank - Prijzig voor de geboden service



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een verblijf in het ABC Hotel in Konstanz is ideaal voor reizigers met een wat beperkter budget die met de auto komen (parkeergelegenheid is gratis). Het hotel ligt op loopafstand van het stadscentrum, maar als je geen zin hebt om te lopen, is het treinstation van Petershausen vlakbij (slechts 1 S-Bahn halte naar het centraal station). De kamers, gevestigd in een voormalige kazerne, zijn modern, praktisch en elk op een unieke manier ingericht (let op: er is geen lift aanwezig). Elke kamer is voorzien van een kleine kitchenette, zodat je zelf een hapje kunt bereiden als je dat wilt. Het ontbijt in dit hotel overtreft alle verwachtingen, zowel in variatie als kwaliteit van het eten. De service is vriendelijk en attent op alle fronten - hier word je behandeld als een gast en niet als een klant.



© 2007-2025 ReisChecker.nl