ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Dorintresorts Freiburg An Den Thermen

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De smaak van de taart liet helaas te wensen over, vooral de chocoladesmaak was niet mijn favoriet. Gelukkig was de bediening wel vriendelijk, maar het leek alsof ze vaak niet echt opmerkten als je iets nodig had.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt top voor mensen met een beperking! De faciliteiten voor mindervaliden zijn uitstekend en de toegankelijkheid is ongeëvenaard. Het prijskaartje is misschien aan de hoge kant, maar voor mindervaliden is het absoluut de moeite waard!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel heeft een rustgevende sfeer die doet denken aan een wellness-resort, maar biedt comfortabele bedden en een heerlijk ontbijt. Binnen slechts 10 minuten bereik je het levendige oude stadscentrum van Freiburg. De nabijgelegen thermen, bereikbaar via een tunnel vanuit het hotel, zijn absoluut een bezoek waard en bieden een ontspannende ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Schitterende setting, maar gebrek aan smaakbeleving bij lekkernijen Als liefhebber van genieten van het leven en lekker eten, wilde ik laatst een bezoek brengen aan een hoog aangeschreven café met een fantastische ligging. Gelegen op een pittoreske plek, omringd door mooie natuur en een sfeervolle setting, was ik enthousiast om te ontspannen, smullen van lekkere traktaties en nippen aan een warme mok chocolademelk. Helaas kan ik mijn ervaring echter slechts als teleurstellend bestempelen. Laten we positief beginnen: de locatie van het café was werkelijk adembenemend. Verscholen tussen glooiende heuvels en charmante bomen bood het een prachtig uitzicht op de omgeving. Een perfecte plek om tot rust te komen en te genieten van de natuurlijke pracht. Het interieur van het café was gezellig en uitnodigend, met knusse hoekjes en een warme sfeer. Het personeel was vriendelijk en attent, wat het bezoek aangenaam maakte. Helaas liep het spaak bij de proeverij van de gebakjes. Ik bestelde een selectie van zoete lekkernijen, maar was teleurgesteld door de smaak en kwaliteit. Het gebak leek wat oud en droog, en miste de verfijning die ik had verwacht. De frisheid en heerlijke smaken ontbraken, wat een domper was gezien de hoge verwachtingen die ik had door de reputatie van het café. En dan de chocolademelk, normaal gesproken een favoriet van mij. Helaas viel ook dit tegen. Het leek alsof het uit een pakje kwam, zonder balans tussen zoetigheid en rijke cacaoaroma's. Het resultaat was een vlakke, kunstmatige smaak die niet kon tippen aan een echte chocolademelkervaring. Hoewel de locatie van het café absoluut geweldig was en me deed verlangen naar een terugkeer, kan ik niet voorbijgaan aan de teleurstellende culinaire ervaring. Als de kwaliteit van het eten verbetert, zou het café de ultieme bestemming zijn voor fijnproevers die van prachtige uitzichten houden. Voor nu zal ik elders op zoek gaan naar mijn perfecte lekkernijen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Update 30-07-2024: Na een tweede kans te hebben gegeven, werd het deze keer beloond! Genoten van een heerlijk stuk taart met een warm drankje, ondanks de hitte. Graag op deze manier doorgaan! Bovendien was het personeel een stuk vriendelijker. Originele Review: Een simpel gebakje met een drankje... Dat kan toch niet fout gaan? Nou, blijkbaar wel. Het gebak was niet lekker en de warme chocolademelk smaakte als "air-up", ruikt lekker maar smaakt naar niets.... De tafels werden niet opgeruimd en tweederde van het personeel negeerde je bij binnenkomst. Jammer!



© 2007-2025 ReisChecker.nl