ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ringhotel Tallymann

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Prachtig hotel in een groene omgeving, perfect voor mijn professionele conferentie. De kamers waren schoon en netjes, maar zouden wel wat moderner mogen met wat nieuwe meubels. Het personeel was uitzonderlijk aardig, vriendelijk en behulpzaam, wat mijn verblijf erg aangenaam maakte. Het eten was van hoge kwaliteit en gevarieerd, waardoor mijn culinaire ervaring compleet was. De seminariezalen waren goed uitgerust en geschikt voor mijn behoeften. De locatie van het hotel was adembenemend, omringd door groen en frisse lucht. Een oase van rust met fluitende vogels en de schoonheid van de natuur, een perfecte plek om tot rust te komen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit prachtige hotel heeft een perfecte ligging en uitstekende faciliteiten. Het ontbijt is heerlijk en het personeel is uitermate vriendelijk en behulpzaam. Het hotel heeft een interessante geschiedenis als voormalig ziekenhuis, wat heeft bijgedragen aan de ruime kamers die het nu biedt. De kamers zijn goed onderhouden en erg schoon. Op bepaalde tijden kunt u gebruikmaken van de zwemfaciliteiten in het naastgelegen gebouw, dat vroeger dienst deed als ziekenhuis of revalidatiecentrum. Parkeergelegenheid is beschikbaar voor gasten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is onze vaste plek voor seminars, vanwege de royale kamers en heerlijke gerechten in het restaurant. Tijdens de lezingen genieten we van afwisselende en overvloedige pauzemaaltijden. Het personeel is altijd gastvrij en deskundig, waardoor we ons altijd thuis voelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De prijs-kwaliteitverhouding is hier echt top! Hoewel de inrichting en sfeer van het hotel een beetje gedateerd lijken, heeft dit juist een nostalgisch tintje. De kamers zijn lekker praktisch en bieden alles wat je nodig hebt. Het ontbijt was smakelijk en het personeel was ontzettend vriendelijk. Ik zeg: ga zo door!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn gemakkelijk toegankelijk en voelen knus aan. Hoewel ze niet het nieuwste van het nieuwste zijn, gaven ze me een comfortabel gevoel. De parkeergelegenheid bij het hotel is ruim, hoewel niet direct naast de deur, maar dat vond ik geen probleem (maximaal 5 minuutjes lopen). Het ontbijt was smakelijk en het personeel van het hotel was altijd in de buurt en vriendelijk. De bar waar je na het werk een biertje kon drinken was ook prima in orde.



© 2007-2025 ReisChecker.nl