ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Kurhotel Quellenhof

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service6

Dit hotel was fantastisch, met een uitstekende kamer en vriendelijk personeel dat altijd klaarstond om te helpen. Wij verbleven in een luxe kamer met een balkon, die heel netjes was ingericht. De bedden waren comfortabel en de badkamer was prachtig met een bad en douche. Het ontbijt was uitgebreid en het avondeten was ook goed, hoewel de keuzemogelijkheden beperkt waren. Gelukkig was de kwaliteit van het eten wel top. Helaas waren de wellness-faciliteiten niet aanwezig, maar gelukkig was er naast het hotel een thermencomplex met sauna beschikbaar. Bad Bertrich zelf was een prachtige, groene omgeving om te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service6

Onlangs hebben we de Actie ondernomen om op die plek te verblijven en we vonden het zeker de moeite waard in termen van prijs-kwaliteitverhouding. Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam tijdens ons verblijf. Het is handig om niet te aarzelen om te vragen als er iets ontbreekt, aangezien ze direct reageren. Het is altijd goed om te overwegen of wat je betaalt in verhouding staat tot wat je ontvangt. Hoewel het hotel misschien wat gedateerd is, was onze kamer netjes en van alle gemakken voorzien.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service9

Voor het parkeren wordt een bedrag van 5 euro per nacht in rekening gebracht. Bij aankomst word je niet direct hierover geïnformeerd, maar wordt in plaats daarvan verwezen naar een parkeerplaats om de hoek waar zij een vergunning voor hebben, zodat je niet bij de automaat hoeft te betalen. Tijdens het diner worden op een vriendelijke manier suggesties gedaan, zoals het toevoegen van een salade. Pas bij het uitchecken blijkt dat hier een bedrag van 7,50 euro voor in rekening wordt gebracht. Het eten was goed op temperatuur en goed op smaak, voldoende voor een gemiddelde eter, maar niet alle gerechten waren even smakelijk. Over het algemeen was het geen haute cuisine ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service6

Heerlijk eten en gastvrije bediening. Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en perfect schone kamers!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Service6

Een kamer die uitblinkt in zijn eenvoud en netheid. De maaltijden waren simpel, maar smaakvol. Een pluim voor het warme en vriendelijke personeel dat onze ervaring onvergetelijk heeft gemaakt.





© 2007-2025 ReisChecker.nl