ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Best Western Palatin Kongresshotel

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service10

Het hotel en de kamer waren prachtig, met een nette uitstraling en voorzien van een minibar en ventilator. De service was uitstekend, vooral dankzij de handige lift die direct uitkwam in de parkeergarage, tegen een kleine vergoeding per nacht. Het ontbijt was heerlijk en hoewel we verder niet in het hotel hebben gegeten, was de locatie gezellig in het bruisende centrum, op loopafstand van diverse winkels. De prijs van het hotel was aantrekkelijk omdat we gebruik konden maken van een speciale aanbieding.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging5
  • Service10

Een kwalitatief hotel met een heerlijk uitgebreid ontbijt, gelegen in een charmant dorpje nabij Heidelberg. Helaas liet het diner wat te wensen over, doordat de koks niet bekend waren met koolhydraatarme gerechten en toch gnocchi, aardappelpuree en fruit serveerden. De serveersters deden hun uiterste best, maar het is lastig als de keuken niet meewerkt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service8

In dit hotel draait alles om gastvrijheid en comfort, van de goed ingerichte kamers en badkamers tot de attente service van het personeel bij de receptie. Het ontbijt is een echte verwennerij en er wordt rekening gehouden met gasten met allergieën. De ruime kamers zijn voorzien van handige voorzieningen, zoals een fan voor warme dagen (helaas geen airconditioning). De locatie is ideaal, op loopafstand van het charmante stadje Wiesloch met een gevarieerd aanbod aan restaurants voor elk budget.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid7

In Wiesloch zelf is niet veel te beleven en ook tijdens ons verblijf was er niet veel te doen. Gelukkig ligt het hotel gunstig voor uitstapjes in de omgeving. De kamers zijn ruim en schoon, het personeel is vriendelijk en het ontbijt biedt een eenvoudige maar ruime keuze. Helaas ontbreekt airconditioning op de kamers, wat het tijdens zomerse nachten ondraaglijk maakt. De staande ventilator die voor verkoeling moet zorgen, is niet effectief en produceert veel lawaai, net als het constante verkeer dat dag en nacht doorgaat. Voor wie een goede nachtrust belangrijk vindt, is een ander hotel wellicht een betere keuze. Over het algemeen scoort dit hotel echter voldoende op alle andere aspecten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service9

Dit hotel is echt gericht op zakenmensen. De kamer was oké, maar helaas was er geen airconditioning, waardoor het te warm was. Er stond wel een ventilator, maar die maakte veel lawaai. Gelukkig was het ontbijt zeer uitgebreid en van hoge kwaliteit. Het diner daarentegen was teleurstellend, zowel qua prijs als service. We moesten meer dan een uur wachten (terwijl het restaurant niet vol zat) en kregen uiteindelijk als verklaring een grapje te horen dat het speenvarken nog geschoten moest worden.





© 2007-2025 ReisChecker.nl