ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Deutscher Kaiser

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik zou deze accommodatie niet aanraden vanwege verschillende redenen. De parkeersituatie is een ramp, met slechts drie krappe plekken op de binnenplaats die je €12,50 kosten. Bewoners kunnen voor €3 parkeren, maar het vinden van een vrije plek in de smalle straten is bijna onmogelijk. De locatie is ook niet ideaal, met straatgeluiden en vroege ochtenden verstoord door lawaaierige medewerkers die rondrijden. Het ontbijt is te duur (€18 per persoon) voor wat je krijgt - beperkte selectie, niet bijgevuld, en twijfelachtige kwaliteit van gerechten zoals roerei. Zelfs koffie moet je extra betalen. Bij het uitchecken moet je opletten voor extra kosten op je rekening. Het personeel was onvriendelijk en de receptie die zich midden in ontbijtactiviteiten bevindt, zorgt voor twijfels over privacy. Verbeterpunten zijn zeker nodig, en ik zal andere accommodaties in de stad overwegen voor mijn volgende verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons korte bezoek aan Heidelberg verbleven we in dit hotel puur om te kunnen overnachten. Bij aankomst werden we vriendelijk begroet en kregen we snel onze kamer toegewezen. De kamer was helder en schoon, voorzien van alle nodige faciliteiten zoals een televisie, een koffiezetapparaat en WiFi. Het leek alsof het pand onlangs gerenoveerd was, wat een frisse uitstraling gaf. Er zijn beperkte parkeerplaatsen op de binnenplaats, maar gelukkig konden we een parkeervergunning regelen voor de omliggende straten. Parkeren blijft altijd een uitdaging in steden, maar alles bij elkaar genomen was de prijs-kwaliteitverhouding van dit hotel zeker in orde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als gezin met onze harige metgezel besloten we last minute te verblijven in dit hotel en we werden aangenaam verrast door de warme sfeer van de recent gerenoveerde accommodatie en de uitzonderlijk vriendelijke medewerkers. Een echte aanrader! De bedden waren heerlijk comfortabel, alles was brandschoon en de omgeving was heerlijk rustig met een charmant restaurant in de buurt. Het ontbijtbuffet was een smakelijke traktatie en de sfeer was zeer aangenaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons verblijf in een sfeervolle kamer onder het dak van het pand, werden we geconfronteerd met extreme hitte vanwege het weer. Ondanks de warmte, was de kamer charmant ingericht. Het team heeft echter met veel hulpvaardigheid en gastvrijheid ventilatoren en een draagbare airconditioner geïnstalleerd om ons comfortabel te maken. Het pand heeft geen airconditioningssysteem, dus wees gewaarschuwd voor de warmte. Als je zware bagage bij je hebt, is het goed om te weten dat er geen lift is. De locatie ligt enigszins buiten het centrum, wat betekent dat het handig kan zijn om de tram te nemen. Desalniettemin ligt het in een prachtige buurt. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam gedurende ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een heerlijke accommodatie met een uitstekende ontbijtservice, perfect voor een comfortabele overnachting.



© 2007-2025 ReisChecker.nl