ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Grandhotel Schloss Bensberg

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens onze korte vakantie kozen we voor Schloss Bensberg om even helemaal tot rust te komen, en we werden niet teleurgesteld. Het was een oase van vriendelijke en attente mensen, heerlijk eten en een sfeer die je meteen op je gemak stelt. Hoewel we op onze laatste avond een kleine tegenslag ondervonden doordat geen enkele bar in het hotel open was vanwege personeelstekort, werd dit snel en efficiënt opgelost door het receptionele team, onder leiding van Sophie Gebels en Lennard Amerling. Laatstgenoemde maakte zelfs voor mij een perfecte martini-espresso. Deze persoonlijke touch maakte ons vergeetachtig over het ongemak en heeft ons nu al doen besluiten om zeker nog eens terug te keren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gewoonweg geweldig! Hoewel het ontbijt wat aan de prijzige kant is, is de ervaring verder onvergetelijk. Het personeel is ontzettend gastvrij, en de wellnessfaciliteiten, het zwembad en de prachtige zitruimtes maken het echt een aanrader.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Deze locatie is perfect om een paar dagen tot rust te komen. De wellnessfaciliteiten zijn geweldig, met ruime sauna's en een stomend stoombad. Het zwembad is misschien wat kleiner, maar toch heerlijk om te ontspannen. Het ontbijt is uitgebreid en prachtig, waardoor je echt even tot rust kunt komen. Voor de liefhebbers van lekker eten is het sterrenrestaurant Vendome ook zeker een aanrader om te proberen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens onze reis naar Nederland maakten we een tussenstop bij dit hotel toen we langs Keulen reden. Een prachtige oase van rust net buiten het bruisende Keulen. Het hotel is gevestigd in een historisch kasteel, wat het een unieke en bijzondere locatie maakt. De kamers zijn ruim en elegant, met hoge plafonds die zorgen voor een gevoel van ruimtelijkheid. Het personeel was gastvrij en sprak zowel Duits als Engels. Onze auto werd vlot door de valet in de ondergrondse parkeergarage geparkeerd, maar let op, parkeren kost €34 per dag en is niet inbegrepen in de kamerprijs. Op de avond van onze aankomst hebben we gebruikgemaakt van roomservice, die tot 22:00 uur beschikbaar is. Het ontbijt hebben we overgeslagen omdat de prijs van €42 per persoon ons wat aan de hoge kant leek. Gelukkig was het mogelijk om het ontbijt op de kamer te laten bezorgen. De spa was een heerlijke toevoeging met sauna's, een stoombad en een bubbelbad. Er was ook een relaxruimte en een fitnessruimte beschikbaar. Het zwembad en de sauna waren iets kleiner dan verwacht en het water in het zwembad was aan de lauwe kant, maar desondanks hebben we er heerlijk kunnen ontspannen. De prijs-kwaliteitverhouding van dit hotel was uitstekend. Er zijn vergelijkbare hotels waar je gerust het dubbele zou betalen voor eenzelfde ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wow, wat een indrukwekkend hotel zeg! De service was uitstekend en ik heb echt genoten van het prachtige zwembad, de sauna en het stoombad. Bovendien was het uitzicht adembenemend!



© 2007-2025 ReisChecker.nl