ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Flair Zum Rehberg

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een knus familiehotel waar je hartelijk wordt ontvangen en uitstekend wordt verzorgd. De kamers zijn comfortabel en stijlvol ingericht, met alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf. Het ontbijtbuffet is heerlijk en de gerechten van grootmoeders keuken zijn om van te smullen. Dit alles wordt aangeboden tegen zeer redelijke prijzen. Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn heerlijk ruim en perfect onderhouden, met een goed ontbijt en vriendelijk personeel dat je hartelijk ontvangt. De locatie in een rustige woonwijk voegt echt iets toe aan de sfeer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was erg gastvrij en de uitstraling van het hotel was heel verzorgd. Het ontbijt was lekker, ondanks dat het een beetje druk was bij het buffet. De kamer was netjes en mooi, met een goede tv, maar het matras was wat ouderwets en het ontbrak aan airconditioning.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel mag dan wat ouder zijn, maar de bedden liggen heerlijk. De medewerksters zijn ontzettend vriendelijk en doen hun uiterste best om het buffet soepel te laten verlopen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een karakteristiek hotel met een vredige sfeer, keurig onderhouden en met een gastvrije bediening.



© 2007-2025 ReisChecker.nl