ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Parkhotel Am Posthof

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van het hotel is perfect, met een knus parkje direct naast de deur. Hoewel zowel het hotel als de kamer wat verouderd zijn en wel wat vernieuwing kunnen gebruiken, was de kamer wel schoon en ruim. Wij hadden zelfs het geluk een klein balkon te hebben met een prachtig uitzicht op het park. Het ontbijt was heerlijk en uitgebreid, en we konden onze fietsen veilig stallen bij het hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na mijn recente verblijf van twee dagen in het Parkhotel, wil ik graag mijn ervaringen delen met potentiële gasten. Het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam, ze stonden altijd paraat om eventuele misverstanden op te lossen en mij van alle benodigde informatie te voorzien. Bovendien gaven ze mij een geweldige aanbeveling voor een diner in een rustig, schoon en sfeervol restaurant. Als ik in de toekomst de kans krijg, kom ik zeker weer terug naar dit hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn ervaring bij het Park Hotel was fantastisch. Alles was brandschoon en goed verzorgd tijdens mijn verblijf van een week. Ik werd dagelijks voorzien van schone handdoeken en de kamers werden regelmatig schoongemaakt. Het feit dat het ontbijt elke ochtend was inbegrepen, maakte mijn verblijf extra aangenaam. Zowel het receptiepersoneel als het restaurantpersoneel waren buitengewoon vriendelijk. Ze stonden altijd direct voor me klaar en maakten mijn verblijf nog leuker. Dit hotel heeft mijn verwachtingen overtroffen en ik kijk er nu al naar uit om terug te komen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een verborgen juweeltje dat ik heb ontdekt dankzij een vriend. Het is gemakkelijk bereikbaar en ligt niet ver van de luchthaven. Tijdens ons tweedaagse verblijf werden we begroet met een warme Indiase sfeer in een ruime lobby die van alle gemakken voorzien was. De kamer was een ware verrassing! Ruim, slim ingericht en voorzien van alle benodigdheden. De geluidsisolatie was uitstekend, waardoor we bijna geen geluid van buiten hoorden. Alles straalde netheid uit, van het vierkante bed tot de brandschone badkamer met heldere verlichting en gloednieuwe voorzieningen zoals zeep en shampoo. Het ontbijt was een feest voor de smaakpapillen. Een royale selectie van croissants, brood, kaas, jam en roerei zorgde ervoor dat er voor ieder wat wils was. Het was gewoon geweldig! Wat betreft het parkeren, er was voldoende ruimte beschikbaar bij het hotel. Dit alles bij elkaar maakte ons korte verblijf onvergetelijk en absoluut de moeite waard.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn boeking had strikte annuleringsvoorwaarden en bij aankomst 's avonds laat bleek de beperkte parkeermogelijkheid meteen een probleem. De nachtportier gaf ons de sleutel, maar kon ons niet helpen met een andere kamer. Toen we hoorden dat de lift al dagen kapot was en we met onze koffers naar de 2e verdieping moesten, vanwege gezondheidsproblemen van een van ons, maakten we meteen bezwaar. De portier maakte een flauwe opmerking over een helpende hand. Onze kamer was niet schoon en het feit dat we het ontbijt oversloegen spreekt voor zich. Na deze ervaring is het duidelijk dat we hier niet meer terug zullen komen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

Ik zou hier absoluut terugkomen en raad het aan iedereen aan. De service was vriendelijk, de locatie was prachtig en alles was schoon. De verhouding tussen prijs en kwaliteit was perfect. Het ontbijt was uitstekend en er ontbrak werkelijk niets.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl