ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Franken

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ik zou dit hotel niet aanraden. Mijn verblijf werd verpest door bedwantsen, wat een nare ervaring was. Daarnaast trof ik veel lang haar aan op de vloer van de vorige gasten. Op een van de verdiepingen bevonden zich zelfs twee kamers met feestende meisjes. Positieve punten waren de gunstige locatie nabij de Messe en het gemakkelijke parkeren voor het hotel of in de zijstraten. Ook was het handig dat er winkels in de buurt waren. Het ontbijtaanbod was echter beperkt tot koffie en een mini-croissant. Al met al krijgt dit hotel van mij twee sterren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We werden warm verwelkomd en de kamer was echt fantastisch. We hebben heerlijk geslapen en waren zeer tevreden met ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie was puur bedoeld als slaapplek en de verhouding tussen prijs en kwaliteit was zeer gunstig. Wat me opviel was de heerlijk rustige omgeving, waardoor ik met het raam open kon slapen. De kamer was brandschoon en de klantenservice stond hoog in het vaandel. Gratis koffie en thee waren altijd beschikbaar, inclusief lekkere kleine gebakjes. Daarnaast was er een handige keuken met diverse apparaten te gebruiken. Ook de ligging was ideaal, met goede verbindingen met het openbaar vervoer. Dit wordt zeker mijn plekje voor een volgende keer!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het personeel was erg gastvrij. Ondanks mijn honger en het feit dat er niets te eten was, kreeg ik van de vriendelijke medewerker achter de balie drie gratis croissantjes aangeboden. Ik genoot van het comfortabele bed en waardeerde de aanwezigheid van een waterkoker en thee. De locatie van het verblijf was ideaal, vlakbij het treinstation.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

We werden erg vriendelijk ontvangen in dit hotel. Ondanks ons beperkte Duits spreken, was het geweldig dat ze vloeiend Engels spraken. De bedden waren comfortabel, maar het was wel jammer dat onze kamer zich op de vierde verdieping bevond en er geen lift was. Voor mensen met knieklachten was dat niet ideaal. De kamer had een muffe en bedompte geur, alsof er iets mis was met de afvoer. Het meest bizarre was dat er geen gordijn was in onze kamer met een schuin dak en een dakraam dat een beetje lekte. Gelukkig regende het niet tijdens ons verblijf.



© 2007-2025 ReisChecker.nl