ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Am Klausturm

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een favoriete plek voor ons vanwege de geweldige ligging. De kamers ademen historie en het personeel is altijd hartelijk en behulpzaam. Helaas was de culinaire ervaring deze keer niet helemaal top. Het voorgerecht van zalm leek rechtstreeks uit een blik te komen en het hoofdgerecht, de Queen's Pie, was zo overweldigend groot dat de smaak van de taart verloren ging in de vleesmassa. Mijn eetlust verdween als sneeuw voor de zon en een toetje zag ik al helemaal niet meer zitten. Zelfs de roereieren bij het ontbijt wisten niet te overtuigen en misten de versheid die we gewend zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons verblijf op het festival logeerden we twee nachten bij Stern. De locatie was ideaal, omdat we in slechts enkele minuten bij de kloosterruïnes konden zijn. Bij aankomst werden we verwelkomd met een glas champagne, wat meteen een feestelijke toets gaf aan ons verblijf. Onze kamer was charmant en uniek, met oude scheve muren die een bijzondere sfeer creëerden. Het feit dat ze alleen op verzoek schoonmaakten, sprak ons aan vanwege de milieuvriendelijke aanpak. Daarnaast vonden we het leuk dat we zelf ons bed konden opmaken, wat een persoonlijk tintje gaf aan ons verblijf. Hoewel het personeel over het algemeen vriendelijk was, voelde de service soms wat gemaakt aan. Gelukkig compenseerde het heerlijke eten en de goede wijn dit ruimschoots. We overwegen zeker om volgend jaar weer in Stern te verblijven tijdens het festival. Een punt van kritiek betreft het brandalarm dat 's nachts afging, wat voor de nodige opwinding zorgde. Het duurde meer dan 5 minuten voordat de rookmelders in het hele gebouw tot stilte kwamen; uiteindelijk bleek het vals alarm te zijn. We hadden graag de volgende ochtend meer informatie gekregen van het management over deze gebeurtenis. Een simpel briefje op de ontbijttafel had volstaan, maar helaas bleef deze communicatie uit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ons verblijf in Hotel 'Zum Stern' was betoverend. Gelegen aan het bruisende marktplein en vlakbij de sfeervolle kloosterruïne, hebben we genoten van een magisch optreden. De gastvrijheid en service van het personeel waren ongeëvenaard. Ondanks zijn ouderdom straalt het hotel charme en authenticiteit uit. De spa met zwembad nodigt uit tot ontspanning. Elke kamer heeft zijn eigen unieke karakter. Onze kamer boven de keuken bood helaas geen betoverend uitzicht, maar de knusse inrichting met antieke meubels creëerde een warme sfeer. Een nieuw tapijt zou de kamer helemaal af maken. Al met al waren we zeer tevreden en kijken ernaar uit om nog eens terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Met plezier heb ik genoten van een verblijf in dit prachtige hotel en ik kan het van harte aanbevelen! Door een gewonnen wedstrijd mocht ik hier overnachten en het was een fantastische ervaring. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, waardoor je je direct thuis voelde. De hotelmanager begroette ons persoonlijk en was buitengewoon gastvrij, hij deed er alles aan om ons verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. De kamers waren simpelweg fantastisch: brandschoon en uiterst comfortabel. De algehele sfeer in het hotel was gastvrij en ontspannend. Het ontbijt was voortreffelijk, met een ruime keuze aan verrukkelijke opties voor elke smaak. Kortom, een zeer geslaagd verblijf! Ik kom hier zeker nog eens terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn prachtig, het personeel is hartelijk en het ontbijt is zeer uitgebreid. De locatie is ook erg goed. Zeker een aanrader om nog eens terug te keren.



© 2007-2025 ReisChecker.nl