ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nh Stuttgart

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel was best aardig. We verbleven er kort na de heropening na de lockdown vanwege corona. Het personeel was heel vriendelijk en deed echt hun best ondanks alle beperkingen. Maar, er waren twee minpunten: - Het ontbijt was teleurstellend, kijk maar naar de foto. Waarom geen bediening in plaats van een karig buffet? Geen warme gerechten zoals eieren of spek. Na navraag konden ze wel een gekookt ei of omelet maken, maar dit stond nergens vermeld. Waarom niet gewoon een menukaart en zelf kiezen? - Het parkeren was belachelijk duur voor een hotel dat naast een weiland ligt. €16 per dag is een prijs die je ook betaalt in het centrum van een stad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel kan wel wat verbeteringen gebruiken, maar het is compleet met een comfortabel bed en een lekker ontbijt. De prijs is aan de hoge kant, maar het personeel is uiterst vriendelijk. In januari 2024 hebben we opnieuw een overnachting geboekt, maar deze keer schrokken we van de prijs: €29,50 voor een kleine Wienerschnitzel met wat friet is belachelijk duur. We zullen hier niet meer terugkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We verbleven hier slechts voor één nacht tijdens onze reis naar Oostenrijk en het was een degelijk hotel voor een korte tussenstop. Hoewel we geen gebruik hebben gemaakt van het ontbijt, hebben we 's avonds in het restaurant gegeten omdat veel andere plaatsen in de omgeving op maandag gesloten waren. Het enige minpuntje dat ik kan noemen, is de beperkte keuze op het menu. Met slechts één voorgerecht, twee hoofdgerechten en één nagerecht was de variëteit echt minimaal.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamers zijn in orde, maar de kosten voor eten, drinken en parkeren liggen behoorlijk hoog. De parkeerplaats was niet goed beveiligd (de slagboom stond open), het eten was duur en niet echt het geld waard. Een glas wijn voor 5 euro bijvoorbeeld, is echt te prijzig voor slechts 0,1 liter.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Eind september verbleef ik in dit hotel tijdens een tussenstop. In vergelijking met andere NH hotels die ik heb bezocht, vond ik dit hotel wat verouderd. Desondanks was het wel schoon en netjes. Het ontbijt was prima, maar aan de prijzige kant. Er was veel lawaai tijdens het afruimen van de tafels, aangezien dit gebeurde vlak naast het ontbijtgedeelte met veel gekletter en gegooid servies. De verhouding tussen prijs en kwaliteit vond ik niet helemaal in balans. De kamers waren gelukkig rustig, maar hoewel de luchtcirculatie instelbaar was, was er geen airconditioning aanwezig. Het parkeren bij het hotel was ook aan de dure kant, namelijk 18 euro voor een nacht (van 15.30 tot 09.00 uur). Het personeel was vriendelijk, maar ze zouden proactiever informatie kunnen verstrekken over zaken zoals parkeermogelijkheden en het restaurant. Dit hotel lijkt vooral gericht te zijn op gasten die hier verblijven voor werk, conferenties of groepsbijeenkomsten. Al met al vond ik de verhouding tussen prijs en kwaliteit niet optimaal. Het kan de moeite waard zijn om verder te kijken naar andere opties.



© 2007-2025 ReisChecker.nl