ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Grille

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het enige lichtpuntje van dit hotel is de nabijgelegen kantine waar je heerlijke döner kunt eten. De rest van de ervaring was helaas een totale teleurstelling. Van muffe kamers tot luidruchtige dronkaards die 's avonds laat het afgesloten terras bezetten, waardoor je niet eens rustig met het raam open kan slapen. Bovendien was er niemand te vinden bij de receptie en ontbrak het aan airconditioning.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik begrijp echt niet hoe mensen daar tevreden kunnen zijn, misschien hadden wij gewoon pech. Tijdens onze tussenstop op weg naar Nederland kregen we een ervaring die we niet konden geloven. De kamer leek rechtstreeks uit de jaren '30 te komen en rook vreselijk. De deuren sloten niet goed en achter ons bevonden zich Oekraïense gasten die daar gewoon verbleven. Onze ramen keken uit op een biergarten waar mensen van buiten het hotel aan het feesten waren. Het was buiten meer dan 30 graden, dus we konden de ramen niet dicht doen (geen airco beschikbaar). De geur van rook en het lawaai van flessen en gesprekken drongen constant door. Toen ik naar de receptie ging, bleek er niemand aanwezig te zijn in het hotel. Ik moest bellen om iemand te spreken. Uiteindelijk kwam er een vrouw die gasten wegstuurde, wat ons hoop gaf op wat rust. Helaas werden we al snel weer gestoord door nieuwe vrolijke gasten in de biergarten, waardoor mijn man zelf mensen moest wegsturen. Absoluut geen aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn ruim, maar kunnen wel een opfrisbeurt gebruiken. Gelukkig is alles wat je nodig hebt aanwezig. Helaas was er geen airco in onze kamer, maar gelukkig stonden er ventilatoren. We verbleven in een familiekamer waar de kinderen op een slaapbank sliepen - wel allebei op dezelfde bank. Over het algemeen waren de kamers netjes, maar hier en daar kon er wel wat stof worden weggehaald, waren er gescheurde gordijnen en lampen die aan vervanging toe waren. Het ontbijt was uitstekend met een divers aanbod, waaronder yoghurt, fruit, ontbijtgranen, eieren (op verschillende manieren bereid), worst, diverse broodjes en toast, thee, koffie en warme chocolademelk. Het personeel was zeer vriendelijk en stond altijd klaar om te helpen en alles op tijd aan te vullen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Makkelijk te bereiken vanaf de snelweg en voldoende parkeergelegenheid, zelfs voor motorrijders. Het personeel is behulpzaam en gastvrij, en het ontbijt is uitgebreid en van goede kwaliteit.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is perfect als tussenstop tijdens een reis. De kamers zijn keurig schoon en de verhouding tussen prijs en kwaliteit is uitstekend. Elke kamer beschikt over een handig keukentje met een koelkast en vriezer. Dit maakte het mogelijk om onze etenswaren goed te bewaren en de koelelementen weer op te laden in de vriezer. Dit was echt een pluspunt voor ons!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid10

Bij aankomst later op de avond werden we hartelijk ontvangen in dit hotel. We verbleven in een ruime familiekamer voor 4 personen, compleet met een extra slaapkamer en een grote badkamer. Er was genoeg opbergruimte en beide slaapkamers hadden een televisie, gratis wifi en heerlijk comfortabele bedden van de juiste lengte. Op de kamer was een zitje aanwezig en de badkamer was voorzien van een toilet, wastafel, bad en voldoende handdoeken. Alles was brandschoon en goed onderhouden. De kamerprijs was inclusief een uitgebreid en vers ontbijt, met een variatie aan broodjes, yoghurt, thee, vleeswaren, kaas, eieren en gebakken gerechten. Het parkeren naast het hotel was gratis en er was genoeg ruimte voor meerdere auto's, zelfs met aanhangers zoals boten, vouwwagens of caravans. Het hotel is gunstig gelegen nabij de snelweg en makkelijk bereikbaar. Al met al een echte aanrader voor een comfortabel verblijf!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl