ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Benn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante boetiekhotel in het schilderachtige Spandu was de perfecte uitvalsbasis voor mijn weekendbezoek aan het concert van NOFX. De kamer was uitgerust met moderne voorzieningen zoals een televisie, koelkast en een luxe douche, en het comfortabele bed zorgde voor een goede nachtrust. De prijs voor het weekendverblijf was zeer redelijk en het ontbijt bood een smakelijke selectie van gezonde Europese gerechten. Ik ben vol lof over deze accommodatie en zal zeker terugkeren voor toekomstige uitstapjes!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit charmante familiehotel heeft een schattige uitstraling aan de buitenkant. Hoewel ik het ontbijt niet heb kunnen proberen, heb ik gehoord dat het geweldig is. Het personeel was uiterst vriendelijk en de ligging nabij de metro is super handig. Helaas kan ik maar 3 sterren geven, aangezien de bedden niet bepaald comfortabel waren. Dit vond ik teleurstellend, aangezien comfortabele bedden voor mij een essentieel onderdeel van een hotelervaring zijn. Daarnaast ontbreekt er een lift, wat de toegankelijkheid van de hogere verdiepingen bemoeilijkt. Ook was de WiFi-verbinding erg zwak op de plek waar mijn kamer zich bevond (4e verdieping).

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was uitstekend, het personeel was top en het ontbijt was geweldig! Het enige minpuntje was de exorbitante prijs van €240 per nacht voor een tweepersoonskamer vanwege de bekerfinale. Ondanks dat hebben we het maar geaccepteerd vanwege onze VfB.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Hotel Benn is een fantastische accommodatie in het hart van de historische Altstadt van Spandau. De gastvrijheid is ongeëvenaard en voelt heel persoonlijk aan. Je hebt de keuze uit verschillende types kamers en het ontbijt is van topkwaliteit.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante hotel wordt gerund door een gastvrije familie die altijd klaar staat om te helpen. Het hotel heeft twee gebouwen tegenover elkaar gelegen in een rustig straatje in de historische Altstadt van Spandau in Berlijn. De kamers zijn misschien niet erg groot, maar ze zijn comfortabel ingericht met heerlijke bedden en elke ochtend wordt er een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd. Bovendien is het hotel gunstig gelegen nabij het openbaar vervoer en internationale treinstations. Ik kan dit hotel zeker aanbevelen aan anderen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8

Hotel Benn, gelegen in een rustig straatje in de wijk Spandau nabij vliegveld Tegel, biedt een unieke ervaring met twee aparte gebouwen. Het geluid van voorbijvliegende vliegtuigen overdag voegt een dynamisch tintje toe aan de omgeving. Dit hotel is ideaal voor een overnachting, met een vriendelijke ontvangst aan de ene kant van de straat en de kamers aan de overkant. De kamers zijn comfortabel ingericht en voorzien van alle gemakken, inclusief een badjas. Hoewel de tv alleen Duitse zenders heeft en het hotel voornamelijk gericht is op zakenreizigers, biedt de nabijheid van het winkelcentrum van Spandau en de S-Bahn op loopafstand voldoende mogelijkheden om de omgeving te verkennen. Binnen 20 minuten brengt de S-Bahn je naar het centrum van Berlijn. Sluit je verblijf af met een uitgebreid ontbijt in het hoofdgebouw voordat je vriendelijk wordt uitgecheckt door het attente personeel.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl