ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ramada Limes-thermen

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid9

Dit charmante hotel biedt een perfecte mix van culinair genot en ontspanning in de prachtige Thermale Baden. Bij je verblijf is een verfrissende wellnesservaring van 1,5 uur inbegrepen, waar je helemaal tot rust kunt komen en genieten van de faciliteiten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service10

Dit is al onze derde keer hier en het hotel blijft ons positief verrassen. De kamer is comfortabel, het ontbijt is geweldig en het dinerbuffet is ook heerlijk. Het personeel is vriendelijk en attent, en de bar is gezellig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8

Prachtig gelegen op een heuvel met een adembenemend uitzicht op de stad Aalen. Het uitgebreide ontbijtbuffet en het smakelijke dinerbuffet waren absoluut hoogtepunten, vooral met de dagelijkse variatie van kip, rundvlees, varkensvlees en vis. De keuze aan desserts was verrukkelijk, met opties als mousse, pudding, yoghurt en vers fruit. Onze ruime kamer was heerlijk en onze hond werd zelfs verwend met hondenkoekjes bij aankomst. We genoten van de rust van onze kamer aan de rand van het bos. De mogelijkheid om dagelijks 1,5 uur naar de thermen te gaan of het op te sparen en bijvoorbeeld om de dag 3 uur te genieten, was een leuke touch. We zullen zeker terugkomen naar deze fantastische plek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8

Bij aankomst lag er meteen een heerlijk zachte badjas klaar op onze ruime en opgeruimde kamer. De bedden waren stevig en comfortabel, absoluut geen doorligplekken te bekennen. Het hotel is prachtig gelegen net buiten het charmante stadje Aalen, boven op een heuvel met een adembenemend uitzicht. Het personeel was uitermate vriendelijk en keurig in alles wat ze deden. Wij hadden gekozen voor halfpension en waren zeer tevreden over zowel het ontbijt als het diner in buffetvorm. Wij hadden via een reisorganisatie geboekt en kregen dagelijks 1,5 uur gratis toegang tot de thermen naast het hotel. Hier konden we genieten van binnen- en buitenbaden, een kruidenbad, bubbelbad en diverse sauna's, wat echt heerlijk was voor ontspanning. Helaas was er voor de kinderen niet veel entertainment aanwezig, zoals een speeltuin, maar daardoor werden de gezelschapsspelletjes weer uit de kast getrokken wat ook erg gezellig was. Al met al hebben we een heerlijke vakantie gehad in dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging5
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid4

Dit hotel is prachtig gelegen net buiten Aalen. De kamers zijn goed onderhouden, hoewel ze wat aan de kleine kant zijn en het balkon ook niet erg ruim is. Vanaf ons balkon hadden we uitzicht op de achterkant van het hotel. De thermen zijn erg ontspannend en zelfs de lokale bevolking maakt er gebruik van. Je mag er maximaal 1,5 uur per dag verblijven, en als je langer blijft, moet je extra betalen. Het was wel wat onhandig dat je je eigen handdoeken vanuit je kamer mee moest nemen. Het diner wordt in buffetvorm geserveerd. Als je laat aanschuift, bestaat de kans dat bepaalde gerechten op zijn en na half 8 worden er geen nieuwe gerechten meer aangevuld, wat wij erg jammer vonden. Desalniettemin is er voor ieder wat wils en is de kwaliteit van het buffeteten goed.





© 2007-2025 ReisChecker.nl