ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Zur Sonne

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn verblijf in Weimar verbleef ik drie nachten in Hotel die Sonne voor een conferentie. Ik voelde me er enorm op mijn gemak en welkom. Mijn kamer was brandschoon en het personeel was altijd vriendelijk en attent. Ik zou het zeker aanraden aan anderen en ben van plan om volgend jaar weer terug te keren!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben ontzettend genoten van ons verblijf! De accommodatie was perfect gelegen, alles was op loopafstand te bereiken. De medewerkers waren enorm gastvrij en vriendelijk. Bovendien waren de kamers onberispelijk schoon. Hartelijk dank voor alles, we kijken er al naar uit om weer terug te komen :)

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze charmante kleine Bed & Breakfast is ideaal gelegen om het prachtige Weimar te verkennen. De kamers zijn goed onderhouden, smaakvol ingericht en brandschoon. Het ontbijt is uitgebreid en laat niets te wensen over. De medewerkers zijn bijzonder vriendelijk en behulpzaam. Een ideale plek voor een weekendje weg.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is als een magische oase! De zon straalt haar warmte over Weimar uit en zorgt voor een betoverende sfeer. De passie en toewijding waarmee alles is ingericht, is overduidelijk. Het team is ontzettend vriendelijk en staat altijd paraat om te helpen. Het ontbijt was een waar genot, met oog voor detail en heerlijk verse gerechten. Vanaf het moment dat we aankwamen, voelden we ons meteen thuis en zouden graag nog eens terugkeren!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was aantrekkelijk ingericht, met een eigentijdse uitstraling en was goed onderhouden, hoewel niet bijzonder ruim. Het ontbijtbuffet was verrukkelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service8

Een knus stadshotel aan de rand van het historische centrum, gelegen aan een rustig plein in de buurt van de Jakobskirche. Hoewel het hotel slechts een beperkt aantal parkeerplaatsen heeft, is het een ideale uitvalsbasis om binnen enkele minuten de binnenstad te verkennen. De kamers zijn misschien wat aan de kleine kant, maar voldoen zeker voor een comfortabel verblijf. Ze zijn onlangs gerenoveerd en goed onderhouden. Het ontbijt wordt geserveerd in de vorm van een klein buffet op een knusse binnenplaats. Ook is er een gezellige kroeg bij het hotel waar je terecht kunt voor een warme maaltijd. De vriendelijke eigenaar staat altijd klaar om je de weg te wijzen in de stad, wat de algehele ervaring extra aangenaam maakt.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl