ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ferien- Und Freizeitpark

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit prachtige hotel biedt rechtstreekse toegang tot de Toscane Therme, wat een leuke bonus is. De kamers zijn fris en de algehele uitstraling is heel positief. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en attent. Bij het boeken van het ontbijt kunt u genieten van een gevarieerde selectie muesli, fruit, broodjes, eieren en beleg. De verhouding tussen prijs en kwaliteit is redelijk goed. Achter het hotel is er een ruime parkeerplaats, hoewel het op weekendmiddagen soms lastig kan zijn om een plekje te vinden vanwege de gasten van de thermaalbaden die deze plek ook gebruiken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wij komen regelmatig naar deze plek voor een ontspannen uitje en ook dit keer hebben we er ontzettend van genoten. De kamers zijn modern en brandschoon, alhoewel het toch even wennen was aan het luide geluid van het toilet 's nachts. Het ontbijt wordt tot 11.00 uur geserveerd en wordt constant bijgevuld, met een ruime keuze voor elke smaak. Het personeel is bijzonder vriendelijk en zorgt voor een aangename sfeer, wat echt laat zien hoe een goede teamdynamiek wonderen kan verrichten. De thermale baden zijn altijd een favoriet van ons en helpen me echt met mijn ademhaling, maar helaas lijkt de kwaliteit van het eten in het thermale restaurant achteruit te zijn gegaan. Desondanks weten we zeker dat we terug zullen komen voor een volgend bezoek. Dit verblijf heeft ons opnieuw weten te bekoren en we kijken alweer uit naar de volgende keer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Bij aankomst in het hotel maakte het een positieve eerste indruk. We hadden een ruime familiekamer geboekt. Helaas werden we bij binnenkomst begroet door een onaangename geur die uit de afvoerpijp kwam doordat er geen water in de zwanenhals stond. Bovendien waren de kamers niet goed verwarmd, wat eigenlijk onacceptabel is in de wintermaanden. We moesten alle kachels op volle kracht zetten en nog een hele nacht wachten voordat de kamertemperatuur enigszins aangenaam was. Helaas leek het personeel bij de receptie niet echt betrokken en gaven ze weinig blijk van begrip. Over het algemeen gaf het hotel een wat verouderde indruk. Het is jammer dat er na 7 jaar sinds ons vorige verblijf nog niet veel verbeterd is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De hotelkamers zijn keurig en goed onderhouden, terwijl het receptiepersoneel zeer gastvrij en hulpvaardig is. Echter, de sfeer van Restaurant Felix, dat zich in hetzelfde hotel bevindt, laat te wensen over met traagheid in de bediening en een net niet voldoende vriendelijke benadering. Het eten is van goede kwaliteit en de prijzen zijn redelijk voor een hotel, maar de eetzaal doet meer denken aan een kantine dan aan een gezellig restaurant. Gelukkig hadden we enkel ontbijt geboekt en hebben we de tweede avond buiten het hotel gedineerd, waar we konden genieten van een aangename ambiance en heerlijk eten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamers zijn oké, maar het restaurant heeft een sfeer die meer doet denken aan een bedrijfskantine. Het menu is eenvoudig en niet echt opvallend. De thermen zijn veel te groot en voelen erg onpersoonlijk aan. De verhouding tussen prijs en kwaliteit laat te wensen over.



© 2007-2025 ReisChecker.nl