ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Altstadt

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een knus familiehotel met een persoonlijke touch. Perfect gelegen bij de Bismarck Platz, aan het begin van het winkelgebied. Met slechts 3 haltes met de bus of tram ben je in ongeveer 6 minuten bij het centraal station. Onze kamer bevond zich helemaal bovenaan, op de 3e verdieping. De voorkamer was gezellig ingericht met 2 comfortabele fauteuils, een klein tafeltje, 2 eenpersoonsbedden, een compact bureau, een kluisje in de mini-kast, een tv en een eigen badkamer met douche. Dennis deelde met ons zijn geheime tips die ons verblijf extra bijzonder maakten. De rustige busrit door het platteland naar het kasteel was betoverend en bracht ons weg van het toeristische gedruis. Zijn aanbevelingen voor winkels en restaurants waren buitengewoon goed. Het was duidelijk dat Dennis er alles aan deed om zijn gasten op hun gemak te stellen. Het ontbijt was uitgebreid en heerlijk. Voor slechts €10 konden we genieten van koffie, thee, diverse broodjes, croissants, ontbijtgranen, fruit, vleeswaren, sappen, groenten, yoghurt, toast, eieren, gebak, jam, honing, Nutella en nog veel meer. Een eerlijke prijs voor wat je kreeg. Wat vooral beklijfde was de attente service van Dennis. Het gebruik van een sleutelkastje voor in- en uitchecken buiten de reguliere tijden was handig. Dit hotel is absoluut een aanrader. Bedankt en tot ziens! Met vriendelijke groet, Anke en haar zoon

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De plek zelf is fantastisch, maar er zijn een paar verbeterpunten. Het personeel was wel vriendelijk, maar leek niet ontvankelijk voor suggesties. Daarnaast hebben zeven kamers nodig wat opfrissing. Het hotel bevindt zich in een oud gebouw in de stad en de tand des tijds begint zijn tol te eisen. De bedden in drie kamers waren versleten, wat een teleurstelling was voor de drie gezinnen die samen verbleven. De douchedeuren werkten niet naar behoren en er werd bezuinigd op het ontbijt. Zo was er bijvoorbeeld na vier personen geen ei, worst of broodje meer beschikbaar en moesten gasten een halfuur wachten op nieuwe broodjes die te hard waren. Dit zorgde voor teleurstelling bij meerdere gasten, aangezien de worst slechts 3 plakjes bevatte en de indruk wekte dat het hotel niet veel waarde hechtte aan het ontbijt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Helaas ontbreekt een lift in het gebouw, maar dat wordt ruimschoots goedgemaakt door de fantastische ligging en de gastvrije gastheer. We hebben enorm genoten van ons verblijf en willen graag onze waardering uitspreken voor de gastvrijheid. Bedankt voor een geweldige ervaring!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers boden voldoende ruimte en de badkamer was ook lekker ruim. De ligging van het hotel is fantastisch, pal aan het autovrije winkelgebied. We konden gemakkelijk alles te voet bereiken en verkennen. Het ontbijt was prima en we zouden zeker weer voor dit hotel kiezen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn ervaring met het hotel geboekt via booking.com was helaas teleurstellend vanaf het begin. Er waren problemen met de betaling die alleen leken voor te komen bij dit specifieke hotel. Pogingen om op alternatieve manieren te betalen werden genegeerd. Communicatie met het hotel was een ware uitdaging: geen reactie op berichten van booking.com, onmogelijk om telefonisch contact te leggen en e-mails bleven onbeantwoord. De website van het hotel was ook verdacht: veel functies werkten niet zoals ze zouden moeten. Pas nadat ik de hulplijn van booking.com had ingeschakeld, kreeg ik een reactie van het hotel dat mijn boeking was geannuleerd, zonder verdere uitleg. Zelfs de annulering moest worden afgehandeld door booking.com, omdat het hotel dit niet correct had afgehandeld. Dit was verreweg het meest onprofessionele gedrag dat ik ooit heb meegemaakt in een hotel, zelfs niet in de meest eenvoudige accommodaties.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service4

Het Altstadt Hotel Heidelberg bevindt zich verscholen in een charmant zijstraatje van de drukke voetgangerszone Haupstraße. De ligging in het oude stadscentrum is uitstekend, met een handige parkeergarage slechts vier straten verder, die 24/7 beschikbaar is. Het hotel is gehuisvest in een recent gerenoveerd herenhuis met 4/5 verdiepingen, helaas zonder lift of eigen parkeergelegenheid. Elke kamer is op unieke wijze ingericht, aangepast aan de beschikbare ruimte, met nieuwe badkamers, modern meubilair en nette vaste vloerbedekking. Hoewel de kamerformaten variëren, zijn ze over het algemeen comfortabel en goed onderhouden. De douches zijn van goede kwaliteit, de bedden stevig en het ontbijt, dat in een knusse ruimte wordt geserveerd, is inbegrepen en smakelijk. Helaas moet er extra worden betaald voor W-LAN/Wi-Fi-toegang, wat 5 euro per dag kost. Let op: als je laat arriveert, loop je het risico de tussendeur op slot te vinden en niemand bij de receptie aan te treffen. Het acceptatiebeleid voor creditcards is beperkt en het bedrijf kan soms wat amateuristisch overkomen. Over het algemeen biedt het Altstadt Hotel Heidelberg een aangenaam verblijf, maar er zijn nog wat verbeterpunten, met name op het gebied van service en faciliteiten.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl