ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Granus

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service9

Het personeel was wel aardig en er hing een prettige sfeer, maar de matrassen waren hard en oud, en de kamers waren erg simpel met kleine doucheruimte. We betaalden €89 voor een overnachting inclusief ontbijt voor twee personen, ergens halverwege november. Echter, het voordeel was dat het hotel op loopafstand van de oude binnenstad lag.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid4

Dit knusse familiehotel is de ideale uitvalsbasis voor een dagje winkelen in Aken of ontspanning bij de Carolus Thermen. Binnen een korte wandeling van ruim vijftien minuten bereik je het bruisende centrum, terwijl de thermaalbaden van de Carolus Thermen zich op slechts vijf minuten afstand bevinden. Geniet van een uniek ontbijtbuffet in het hotel, maar voor lunch en diner zijn er tal van eetgelegenheden in de buurt. De kamers zijn modern en brandschoon, waardoor je verblijf comfortabel en zorgeloos zal verlopen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service7

We hebben Hotel Granus*** in Aken gekozen vanwege de centrale ligging ten opzichte van de kerstmarkt. Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd. Onze kamer was ruim met een compacte badkamer, en de accommodatie was schoon en goed onderhouden. Ondanks wat geluiden van de straat, die doorkwamen ondanks de gesloten ramen, was de vermoeidheid na een dag wandelen in de stad en op de kerstmarkt snel verdwenen. Het ontbijt was goed verzorgd en gezellig. Absoluut een aanrader voor een prettig verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service10

Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd door de eigenaresse van de accommodatie. Onze kamer was schoon en ruim, hoewel de badkamer en douche aan de krappe kant waren. Wat betreft entertainment was er een indrukwekkend grote TV aanwezig en een goed gevulde minibar. Het ontbijt was zeer gevarieerd en werd op een mooie manier gepresenteerd, met zowel een buffet als bediening aan tafel. Het was mogelijk om tegen een toeslag te parkeren op het eigen terrein van het hotel. Gelukkig was er een lift beschikbaar, wat het verblijf gemakkelijker maakte. Geluidshinder van buitenaf was minimaal, behalve af en toe een passerende ambulance. De locatie ten opzichte van de thermen was ideaal, slechts een korte wandeling van 5 minuten bergopwaarts. Ook het centrum was goed te bereiken, op ongeveer 10 minuten lopen langs de hoofdstraat naar de Elisenbrunnen. Wel moeten we opmerken dat de Peterstrasse 's avonds nogal druk was met zwervers, dronkaards en hangjongeren, wat een beetje intimiderend kon zijn, hoewel niemand ons lastigviel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl