ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sonnbichl

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben allebei heerlijk gegeten. Ik koos voor het overheerlijke bierschnitzel en mijn partner genoot van de verrukkelijke aardappelkoekjes met kalkoen. Een echte aanrader! De volgende keer hebben we ook weer voortreffelijk gegeten: ik nam het Schäufele met knoedels en zuurkool, terwijl mijn partner genoot van de rösti met zalm.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is absoluut een aanrader! Vanaf het moment van aankomst tot aan het vertrek voel je je er welkom en goed verzorgd. Wij zullen zeker nog eens terugkomen. Hartelijke groeten uit Thüringen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We waren slechts één nacht op bezoek. Helaas hadden we last minute een kamer nodig en de ontvangst door de dame bij de receptie was uitermate vriendelijk. De kamer was uitstekend, schoon en bood een prachtig uitzicht op de besneeuwde omgeving vanaf het balkon. Het gehele team was echt vriendelijk en aardig. We kunnen het alleen maar aanbevelen! Bedankt voor het redden van ons van een onmogelijke nacht en voor de warme ontvangst!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een stapje hoger en verfijnder dan de meeste andere eetgelegenheden in de buurt, maar dan wel voor een zeer betaalbare prijs.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een week lang hebben we kunnen genieten van ontspanning en smakelijke maaltijden tijdens onze vakantie.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl