ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Best Western Delta Park

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Mijn badkamer had last van een lekkende douchekop, wat resulteerde in een onaangename situatie met mijn dekbed dat telkens nat werd. Dat vond ik echt niet fris! Daarnaast sijpelde er water door het dak van de serre, wat zorgde voor een bedompte geur (waarschijnlijk de oorzaak van de andere lekkages). Gelukkig was het personeel altijd vriendelijk en uiterst behulpzaam.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ben helemaal weg van dit hotel, gelegen in het bruisende centrum. Het personeel is ontzettend gastvrij, de kamers zijn brandschoon en lekker ruim. Ik kan niet wachten om hier nog eens te verblijven!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel heeft een nostalgische uitstraling met kamers die doen denken aan de jaren '90. Helaas mist het wel de frisheid en hygiëne die je zou verwachten. De geur die er hangt doet me denken aan een bezoekje aan mijn oma's huis.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst is het handig om snel door te rijden naar de ingang, maar vergeet niet dat het parkeren hier 20 euro per dag kost.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging7
  • Service7

Ondanks dat ik in het verleden goede ervaringen heb gehad met Best Western, viel mijn recente verblijf wat tegen. De ligging van het hotel is prima, centraal maar toch rustig gelegen. De prijs was redelijk, maar de kosten van het eten waren behoorlijk hoog, vooral naar Duitse maatstaven. Hierdoor hebben we besloten geen gebruik te maken van het restaurant. De kamers waren ook vrij standaard. Als je echter een goede deal kunt vinden, is dit hotel wel geschikt voor een verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service9

Dit hotel bevindt zich op een geweldige locatie, dicht bij zowel het station als het centrum, wat erg handig is. Mijn kamer was keurig en comfortabel met een ruim tweepersoonsbed. Het was heerlijk rustig, aangezien ik alleen was. Er stond zelfs een Senseo-apparaat (vergeet niet je eigen pads mee te nemen), en er lag nuttige informatie over de omgeving en internationale kranten. De ruime badkamer was goed uitgerust met een föhn en andere voorzieningen. Het ontbijt werd op flexibele tijden geserveerd en was heerlijk. Het personeel was zowel bij het ontbijt als bij de receptie erg vriendelijk. Dit is zeker een adres waar ik graag nog eens terugkom!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl