ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Schloss- Petry

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gelegen nabij een treinstation, dit charmante dorpje aan de Moezel is een pareltje. Het restaurant biedt heerlijk eten en een ruime selectie lokale wijnen. De kamers zijn stijlvol en comfortabel, compleet met kwaliteitsbedden en moderne badkamers. Op warme dagen kan de kamer in het landhuis behoorlijk broeierig zijn, met enkel de optie om ramen open te zetten, zonder ventilator of airconditioning. Een toegevoegde bonus zou een kleine koelkast met koud water op de kamer zijn geweest.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een charmant hotel langs de schilderachtige oevers van de Moezel. Binnen handbereik van het station, slechts op een steenworp afstand. De warme gastvrijheid van het personeel voegt een persoonlijk tintje toe, waardoor het voelt als een warm familielid dat je ontvangt. Hier proef je de zorg en aandacht die in het hotel wordt gestopt om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. De culinaire ervaring voldoet zeker aan de verwachtingen en zorgt voor een smaakvolle toevoeging aan de reis.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hebben enorm genoten van ons verblijf in het hotel. De kamer was comfortabel en de sauna was heerlijk ontspannend. Het eten was ook van topkwaliteit. Het personeel was bijzonder vriendelijk en behulpzaam. Helaas hadden we de pech om tijdens een rustige periode te komen, waardoor veel faciliteiten gesloten waren en de sfeer wat verlaten was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel was een aangename verrassing. We verbleven in een Schloss kamer die wel wat basic was en een opfrisbeurt kon gebruiken, maar gelukkig was het heel schoon. Het personeel was ontzettend vriendelijk en het eten voortreffelijk, waardoor we het mindere van de kamer snel vergaten. De ligging was ook prima met een treinstation voor de deur. We komen zeker nog eens terug, maar dan wel voor een luxere kamer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gedurende een verblijf van vier dagen en drie nachten hebben wij genoten van een heerlijk halfpension arrangement. Normaal gesproken doen wij dit zelden, maar we wilden onszelf eens laten verwennen zonder gedoe met het zoeken naar restaurants. En wat een goede keuze was dat! Het ontbijt en het viergangendiner waren elke dag een culinair hoogtepunt. De bijpassende wijnen maakten de ervaring helemaal compleet. Onze superior kamer bood een zee aan ruimte en comfort, alhoewel we 's ochtends wat geluid vanuit de keuken hoorden. Dit mocht echter de pret niet drukken. Kortom, een absolute aanrader voor wie zich culinair wil laten verwennen. Last but not least, het personeel was fantastisch. Van de koks en de receptie tot het restaurantpersoneel: iedereen straalde plezier en professionaliteit uit. Het voelde als een warme familiehotel met veel aandacht voor de gasten.



© 2007-2025 ReisChecker.nl