ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ringhotel Alpenhof

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een fantastisch hotel met een gezellige speelruimte voor kinderen en een warm welkom. De prachtige tuin lijkt rechtstreeks uit een sprookje te komen. Ook is er een overdekt zwembad en kun je gratis parkeren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Goed hotel! Het ligt dichtbij de snelweg, maar de directe omgeving is niet bijzonder aantrekkelijk. Bij aankomst kon de ontvangst wat beter en ontbrak er wat uitleg over bepaalde zaken. De receptie bevond zich in een ander gebouw, waar je moest betalen en een sleutel meekreeg, en dat was dat. Op het gezellige terras hebben we wat gedronken en de menukaart bekeken, we waren van plan daar te eten, maar tegen etenstijd kwam er een onaangename geur van oude olie uit de keuken, dus zijn we maar naar de Mac Donald's gegaan. Het ontbijt was echter een aangename verrassing! Het was uitstekend.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Heerlijk gegeten tijdens het diner en ontbijt, waarbij er gebruik gemaakt kon worden van het buffet. De kamers waren in uitstekende staat, schoon en voorzien van comfortabel beddengoed. Het enige minpuntje was de ligging van het hotel aan de buitenrand van het stadje, maar gelukkig nabij de snelweg gelegen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn ervaring in het restaurant van dit hotel was verre van geweldig. De schnitzel was taai en te doorbakken, en de sfeer was allesbehalve gastvrij. Daarnaast vond ik het ontbijt veel te prijzig voor wat er geboden werd, vooral gezien het feit dat zelfs het koffieapparaat niet eens werkte. Gelukkig bood supermarkt Norma naast het hotel lekkerdere broodjes aan. Mijn tip: vermijd het eten in het restaurant en sla het ontbijt over. Helaas nam het hotel mijn feedback niet serieus en leken ze zelfs te ontkennen dat de ober om een fooi had gevraagd. Bij de receptie herkenden ze echter meteen over wie ik sprak, wat in mijn ogen aangeeft dat er wel degelijk iets mis was. Ondanks meerdere pogingen van mijn kant om in contact te komen met de schrijver van de reactie van het hotel, ben ik tot op heden genegeerd. Het lijkt erop dat dit hotel niet openstaat voor constructieve feedback. Het was toch niet zo vreemd geweest om na het tonen van een foto van de slechte schnitzel een gedeeltelijke teruggave van de kosten voor te stellen?

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De hotelkamer straalt luxe uit, maar toch kon dit hotel mij niet bekoren. Het diner wordt geserveerd in buffetvorm, maar de keuzemogelijkheden zijn beperkt en er is altijd een lange rij. Op de kamer rekenen ze hoge prijzen voor kleine flesjes water (€ 4,20). Bovendien ontbreekt airconditioning, en zowel de bedlampjes als de tafellamp zijn kapot. Hoewel er WiFi beschikbaar is, functioneert het internet niet goed op de kamer. Toen ik de receptie contacteerde, werd mij verteld dat er in de ochtend service beschikbaar zou zijn. De volgende ochtend vertrok ik vroeg en moest ik het doen met het felle licht van een TL-lamp, aangezien er niemand was om de kapotte lampen te vervangen. De reacties op negatieve reviews leken allemaal op het standaard "volgende keer beter." Al met al viel mijn verblijf in dit hotel behoorlijk tegen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging2
  • Service2
  • Kindvriendelijkheid1

Het hotel bestaat eigenlijk uit drie aangrenzende historische gebouwen, die elk een eigen charme hebben. Ondanks dat de kamers schoon zijn, ademt de inrichting een nostalgische sfeer uit. Het is echter niet echt aan te raden om hier te verblijven.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl