ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Seehotel Weing

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit restaurant straalt elegantie uit en biedt een uitgebreid menu. Het personeel is gastvrij en de service is van hoge kwaliteit. De prijzen zijn meer dan redelijk voor wat je krijgt aangeboden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik was allesbehalve onder de indruk van de culinaire ervaring tijdens het seminar. De setting was gedateerd met zijn eikenhouten interieur uit de jaren '80 en de reactie van de leiding nadat ik mijn opmerkingen had gegeven, was ronduit ongepast. Het was een zeldzame gelegenheid waarbij ik me zo buitengesloten voelde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ontvangst in het hotel was uitstekend. Het lijkt er echter op dat het interieur van de kamer wat verouderd is: het bed was comfortabel maar het rolluik aan de buitenkant sloot niet goed, de badkamer was wat aan de kleine kant maar wel schoon. De stoel in de kamer leek meer op een bijzettafel dan een zitplaats. Het ontbijt daarentegen was echt fantastisch!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Vanaf het moment dat we aankwamen tot aan ons vertrek was alles gewoon perfect. We verbleven met een gezelschap van 5 volwassenen en 3 kinderen. Dit hotel voelt als een warm bad voor familiebezoekers, met een leuke speeltuin voor de kinderen en een rustgevend grasveld om te ontspannen. De locatie is ideaal voor allerlei activiteiten in de omgeving. Hoewel ik zelf vond dat het zwembad wat aan de frisse kant was, is dit natuurlijk persoonlijk. Het ontbijtbuffet was uitgebreid en voldeed aan al onze wensen. Kortom, we hebben enorm genoten van ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Bij aankomst voelde ik me warm verwelkomd in dit deels gerenoveerde hotel, gelegen op een prachtige en rustige plek op slechts 2 minuten van het meer. Hoewel sommige delen van het hotel zijn opgeknapt, zijn er nog steeds enkele aspecten die wat aandacht verdienen. De badkamer is modern en splinternieuw, echter laten de ramen nog te wensen over wat betreft geluidsisolatie. Ook de oude houten deuren uit de jaren zeventig hadden wel een update kunnen gebruiken. Het ontbijt was uitgebreid en gevarieerd, hoewel de kwaliteit van de koffie niet mijn smaak was. Gelukkig was er genoeg parkeergelegenheid beschikbaar voor gasten. Desondanks dat sommige aspecten verbeterd kunnen worden, vond ik dat de prijs-kwaliteitverhouding redelijk in balans was, vooral omdat de accommodatie betaalbaar was. De catering in het hotel was van hoge kwaliteit en heeft zeker bijgedragen aan een aangenaam verblijf.



© 2007-2025 ReisChecker.nl